Jeśli chcesz zmienić swoje życie, afrykańskie mango może być Twoim wyborem!

Żyjemy w czasach, w których szczupłe osoby są uważane za atrakcyjniejsze od tych z nadwagą. Wiele osób jednak ma problemy z utrzymaniem optymalnej wagi, mają ciut za dużo kilogramów. Nie każdy potrafi stosować się do restrykcyjnych diet czy uprawiać czynnie aktywność fizyczną. Między innymi dla takich osób powstały specjalne suplementy diety pozwalające zrzucić zbędne kilogramy.

Producenci takich preparatów często opierają się na podobnych rozwiązaniach. W poniższym zestawieniu pragniemy przedstawić produkty na odchudzanie zawierające afrykańskie mango. Owoc ten wykazuje wiele zdrowotnych właściwości, między innymi obniża cholesterol i zapobiega stanom zapalnym. Głównym efektem działania jest jednak przyspieszenie spalania tłuszczu i ograniczenie łaknienia. Przetestowaliśmy kilkanaście produktów zawierających wyciąg z tego owocu, prezentujemy wybór pięciu najlepszych.

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi środkami na odchudzanie zawierającymi afrykańskie mango.

Spis treści

1. African Mango

african mango

Czytaj od razu na oficjalnej stronie producenta!

Cena: 149,37 zł
Opis produktu: kapsułki
Nasza ocena: (5/5)

Ranking otwiera African Mango – preparat cenionej firmy Key Player Limited, Wyróżnia się niezwykłym stężeniem wyciągu z afrykańskiego mango, w każdej tabletce znajdziemy aż 2000 mg aktywnego składnika. Dzięki temu lepiej niż produkty konkurencji pozwala utrzymać optymalną wagę ciała.

Aktywny składnik Irviginia Gabonensis przyspiesza organizmowi spalić zbędny tłuszcz oraz zapobiega odkładaniu się nowego, a to dzięki przyspieszeniu metabolizmu. [1] Zawarty w African Mango błonnik skutecznie wspomaga trawienie. Preparat jest w pełni bezpieczny, zawiera wyłącznie naturalne składniki bez zbędnych wypełniaczy. Kompleksowe działanie przekłada się na popularność produktu.

Osoby testujące African Mango chwaliły sobie subtelność jego działania. Nie odczuwały żadnego dyskomfortu fizycznego ani psychicznego związanego z zażywaniem kapsułek. Rezultaty również są zadowalające- regularne stosowanie pozwoliło na spadek ponad pięciu procent masy ciała. Niebywała skuteczność sprawia, że African Mango pewnie ląduje na pierwszym miejscu naszego rankingu.

UWAGA!!! Promocja African Mango 20% taniej.
Promocję znajdziesz klikając tutaj.

2. African Mango Plus

african mango plus

Cena: $49.95
Opis produktu: kapsułki
Strona: AfricanMangoPlus.com
Nasza ocena: (3/5)

Kolejnym produktem, jaki mamy przyjemność przedstawić, jest African Mango Plus. Kampanie reklamowa preparatu opiera się na tym, że afrykańskie mango szturmem zdobyło Hollywood, coraz więcej gwiazd korzysta z tego bezpiecznego składnika na odchudzanie. Szkopuł tkwi w tym, że mowa ogólnie o owocu, a nie o tym poszczególnym produkcie.

Skład African Mango Plus niczym nie zaskakuje, to kolejny produkt zawierający wyciąg z afrykańskiego mango. Dzięki temu kapsułki umożliwiają szybkie spalanie tłuszczu z okolic brzucha i pośladków oraz przyspieszenie metabolizmu. Już po kilku tygodniach zażywania zauważyć można oczekiwany spadek kilogramów.

Przeprowadzone przez nas testy potwierdziły skuteczność African Mango Plus. Wyraźnie można stwierdzić efekt przyspieszonego metabolizmu, tkanka tłuszczowa rzeczywiście się spala. Minusem preparatu jest jednak to, że po ich stosowaniu pacjenci skarżyli się na obniżony poziom energii, byli zmęczeni, apatyczni. W związku z tym zdecydowaliśmy się na obniżkę końcowej oceny.

3. African Mango Meltdown

african mango meltdown

www.africanmangomeltdown.com
Cena: $39.95
Opis produktu: kapsułki
Strona: AfricanMangoMeltdown.com
Nasza ocena: (3/5)

Producenci kapsułek African Mango Meltdown zapewniają utratę wagi o ponad sześć kilogramów po miesiącu stosowania preparatu. To naprawdę obiecujący wynik. Czy jednak jest możliwy do osiągnięcia, czy to tylko marketingowa papka? Postanowiliśmy się o tym przekonać.

Zawarte w African Mango Meltdown składniki działają jako supresanty apetytu. Oznacza to, że ich zażywanie pozwala na ograniczanie łaknienia. Jak łatwo się domyślić, im mniej jesz, tym łatwiej schudnąć. Kapsułki ułatwiają więc stosowanie wymagających diet, gdyż rzadziej odczuwasz głód.

Niestety, testy nie potwierdzają w pełni skuteczności kapsułek. African Mango Meltdown osłabia w prawdzie głód, ale nie w takim stopniu, w jakim moglibyśmy się spodziewać po zapewnieniach producenta. Utrata wagi nie jest tak drastyczna, jak obiecywano, zmuszeni byliśmy do obniżenia końcowej oceny.

4. African Mango Mangodrin-SF

mangodrin

Cena: $50.00
Opis produktu: kapsułki
Strona: TruDerma.com
Nasza ocena: (2/5)

Kapsułki African Mango Mangodrin-SF to następny ze środków zawierających wyciąg z afrykańskiego mango. Producenci nazwali go „rewolucyjnym spalaczem tłuszczu”. Czy to stwierdzenie nie jest trochę przesadzone?

Poza afrykańskim mango African Mango Mangodrin-SF zawiera również inny aktywny składnik, mianowicie Cissus Quadrangularis- roślinę wykorzystywaną w tradycyjnej medycynie indyjskiej. Takie połączenie pozwala na przyspieszenie metabolizmu i spalanie tłuszczu, bez zachwiania przy tym kondycji zdrowotnej organizmu.

Okazuje się jednak, że nawet tak unikalne połączenie składników nie pozwala na osiągnięcie tak dobrych rezultatów, jak w przypadku poprzednich środków. Efekt działania African Mango Mangodrin-SF nie wykracza raczej poza granicę placebo, więc nie warto wydawać na niego pieniędzy.

5. Futurebiotics African Mango

futurebiotics african mango

Cena: $24.95
Opis produktu: kapsułki
Strona: Futurebiotics.com
Nasza ocena: (2/5)

Na koniec postanowiliśmy zostawić preparat Futurebiotics African Mango. Tym razem producenci zastosowali odmienną taktykę, w kapsułkach nie zawarto innych składników aktywnych ani pomocniczych poza wyciągiem z afrykańskiego mango. W składzie nie znajdziesz nawet powszechnie dodawanej kofeiny.

Futurebiotics dobrze spełnia swoje zadanie, to znaczy przyspiesza metabolizm i ogranicza łaknienie. Niestety, brak składników dodatkowych sprawia, że dłuższe zażywanie wywołuje u pacjentów uczucie zmęczenia i rozdrażnienia. Dodatkowo, zawartość wyciągu z mango nie jest zbyt wysoka (tylko 150 mg na kapsułkę), w związku z tym efekty nie są w pełni zadowalające. Stąd niska ocena.

Podsumowanie

Kilkumiesięczne testy wykazały, że najlepiej z opisanych wyżej produktów sprawuje się African Mango firmy Key Player Limited. Pozostałe środki również są skuteczne, jednak to właśnie te kapsułki wyraźnie wybijają się pod względem oferowanych rezultatów. Oczywiście, ostateczny wybór należy do Ciebie, powyższy ranking ma być wskazówką, który preparat wybrać. Powodzenia w odchudzaniu!


  1. Onakpoya I, Davies L, Posadzki P, et al. The efficacy of Irvingia gabonensis supplementation in the management of overweight and obesity: a systematic review of randomized controlled trials. 2013. In: Database of Abstracts of Reviews of Effects (DARE): Quality-assessed Reviews [Internet]. York (UK): Centre for Reviews and Dissemination (UK); 1995-. Available from: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK132337/