Fat Burn Active – skuteczny spalacz tłuszczu

Fat Burn Active to cieszący się uznaniem spalacz tłuszczu, którego celem jest doprowadzenie do rozkładu tkanki tłuszczowej. Produkt dostępny jest w postaci łatwo przyswajalnych kapsułek. Suplement diety zmniejsza między innymi uczucie głodu, a tym samym chęć na podjadanie między posiłkami. W wyniku przeprowadzonych badań naukowcy zauważyli, że Fat Burn Active blokuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych, poprawia wytrzymałość i wydolność organizmu, a przy tym ogranicza wchłanianie się węglowodanów i tłuszczów. Skrupulatnie opracowana formuła suplementu Fat Burn Active zapewnia:

 • Przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,
 • Kontrolę masy ciała,
 • Przyspieszenie procesów metabolicznych zachodzących w organizmie,
 • Poprawę wydolności i wytrzymałości organizmu,
 • Maksymalne efekty w najkrótszym czasie,
 • Wzrost wydzielania soków trawiennych,
 • Przyspieszenie termogenezy,
 • Pomoc w budowaniu beztłuszczowej masy ciała.

fat burn active

Spis treści:

 1. Fat Burn Actives – fazy kuracji
 2. Fat Burn Active – Skład
 3. Fat Burn Active – Stosowanie
 4. Fat Burn Active – ile kosztuje
 5. Fat Burn Active – gdzie kupić

Fat Burn Active – fazy kuracji

Decydując się na zakup Fat Burn Active musimy sobie uświadomić, że działanie suplementu należy podzielić na etapy. W pierwszej fazie dochodzi do lipolizy, czyli intensywnego i szybkiego spalania tłuszczy w tkance tłuszczowej. Proces ten ma na celu szybsze wydalanie i redukowanie przez organizm tłuszczu nagromadzonego w różnych partiach ciała. Kolejną fazą jest rozruszanie i przyspieszenie procesów metabolicznych zachodzących w organizmie. Śmiało można powiedzieć, że suplement Fat Burn Actives odbudowuje nasz metabolizm i znacznie go przyspiesza. W następnej kolejności dochodzi do zwiększenia naszej wydolności, dzięki czemu przy intensywnym wysiłku mniej się meczymy, a zarazem więcej spalamy. Przyczynia się to do osiągnięcia imponującej masy mięśniowej, przy jednoczesnym mniejszym wysiłku organizmu. Decydując się na suplement Fat Burn Actives i systematyczne przyjmowanie kapsułek, możemy liczyć na łatwo wyrzeźbioną smukłą i szczupłą sylwetkę.

Fat Burn Active – Skład

Składniki Fat Burn Active zostały skrupulatnie dobrane, tak by zapewniać jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności. Starania mają na celu osiągnięcie spodziewanych efektów, jakimi jest zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej oraz zintensyfikowanie procesów związanych z redukcją masy ciała. Formuła obejmuje następujące składniki:

 • Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej – zawarta tutaj forskolina wykazuje zdolność do rozkładania komórek tłuszczowych, zwiększa wydatki energetyczne w organizmie. Enzym ten przyczynia się również do przyspieszenia procesu metabolizmu redukując tkankę tłuszczową, a ponadto pomaga także zwiększyć beztłuszczową masę ciała, a więc ilość tkanki mięśniowej.
 • Axivite® – Mikrokapsułkowana fenylkapsaicyna- składnik ten intensyfikuje proces spalania tkanki tłuszczowej i poprawia proporcje ciała, a przy tym wspiera prawidłową pracę układu pokarmowego. Śmiało można powiedzieć, że związek ten zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej prowadząc do zdrowej, a co najważniejsze bezpiecznej utraty wagi. Ponadto, związek pomaga w prawidłowej pracy jelit, dzięki czemu tłuszcz jest szybciej wydalany i nie osadza się w tkankach.
 • Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej – zawarta w niej synefryna przyspiesza rozkład lipidów między innymi na skutek pobudzania termogenezy, wspiera wydolność oskrzeli i układu krążenia zwiększając możliwości fizyczne. Co więcej związek ten ma zdecydowany wpływ na regulowanie apetytu i ograniczanie chęci na podjadanie między posiłkami, co przekłada się na spalanie tkanki tłuszczowej z problematycznych partii ciała i jednocześnie wysmuklając uda, pośladki, brzuch.
 • Ekstrakt z nasion aframonu madagaskarskiego – wykazuje zdolność do zwiększania wydatków energetycznych oraz pobudzania spalania tkanki tłuszczowej. Odnotowano, że związek ma silny wpływ na przyspieszenie procesów metabolicznych zachodzących w organizmie, ograniczając jednocześnie odkładanie się tkanki tłuszczowej.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty – wspomaga proces termogenezy, zmniejsza wchłanianie się tłuszczów z pożywienia, jak i przyspiesza proces redukcji masy ciała oraz oczyszcza organizm z różnego rodzaju toksyn.
 • Ekstrakt z nasion guarany – naturalny spalacz tłuszczu, który wspiera metabolizm lipidów, ogranicza odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz ogranicza apetyt, pobudza i dodaje energii.
 • Naturalna kofeina bezwodna – pobudza proces termogenezy i spalanie tkanki tłuszczowej, wspiera metabolizm i procesy trawienne zachodzące w organizmie.
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – BioPerine®– pobudza metabolizm, intensyfikuje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga zwalczać zaparcia.
 • Witamina B6 – przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz ułatwia utrzymanie właściwej wagi. Badania wykazały, że witamina B6 przyspiesza również metabolizm lipidów i węglowodanów.
 • Witamina B5 – wspiera gospodarkę energetyczną, zmniejszając odczucie zmęczenia i poprawiając wydolność organizmu.
 • Cynk – wspomaga metabolizm tłuszczów i węglowodanów, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wagi ograniczając apetyt.

Fat Burn Active – Stosowanie

Fat Burn Active polecane jest osobom, które chcą w krótkim czasie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty producent zaleca przyjmowanie suplementu Fat Burn Active w sposób regularny. Wskazane jest przyjmowanie jednorazowo dwóch tabletek dziennie najlepiej przed posiłkiem. Producent nie zaleca przekraczania zażywanej ilości kapsułek, gdyż nie przyspieszy to efektów, a może negatywnie wpłynąć na nasz organizm. Kapsułki należy popić dużą ilością wody, tak aby zapewnić jak najlepszą przyswajalność znajdujących się w nich składników odżywczych. Pierwsze efekty zauważymy już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji. Musimy jednak mieć na uwadze, że wymarzona sylwetka to kwestia indywidualna i długość kuracji będzie zróżnicowana. Śmiało można powiedzieć, że spalanie tkanki tłuszczowej jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie.

Fat Burn Active – ile kosztuje

Jedno opakowanie suplementu Fat Burn Active kosztuje 189 zł. Jest to zapas starczający na miesięczną kurację. Producent zapewnia również możliwość skorzystania z dwóch atrakcyjnych cenowo zestawów. Decydując się na jednorazowy zakup 3 opakowań, zapłacimy jak za dwa. Można powiedzieć, że w takiej sytuacji trzecie opakowanie otrzymujemy zupełnie za darmo. Z drugiej strony koszt jednego z trzech opakowań wynosi 126 zł. Zdecydowanie najbardziej atrakcyjną opcją jest zakup sześciu opakowań suplementu Fat Burn Active. Cena za jedno opakowanie spada wówczas do kwoty 94,50 zł. Jest to zestaw do osób ukierunkowanych na długotrwałą kurację.

Fat Burn Active – gdzie kupić

Suplement Fat Burn Active cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony konsumentów, ale na próżno szukać go w sprzedaży stacjonarnej. Nie znajdziemy go ani w drogeriach, ani w aptekach. Producent zdecydował się jedynie na sprzedaż internetową, gdyż jest wówczas w stanie zredukować koszt pośrednictwa sprzedaży, transportu i magazynowania. Fat Burn Active jest dostępny na oficjalnej stronie producenta. Cały zakup zajmuje zaledwie kilka minut- musisz wejść na stronę, wypełnić formularz, zapłacić i gotowe. Ponadto, producent gwarantuje pełną dyskrecję zakupu, dlatego dokłada największych starań, aby przesyłka była odpowiednio zapakowana i nie zdradzała szczegółów odnośnie jej zawartości. Musimy mieć również na uwadze, że niestety na różnego rodzaju portalach aukcyjnych można znaleźć podobne produkty, ale o zmodyfikowanym składzie i innej skuteczności. Nie zalecamy korzystania z tego rodzaju źródeł.