Sposoby na szybkie odchudzanie – Zobacz, jakie to proste!

Zmiana wygodnego trybu życia, do którego mocno się przyzwyczailiśmy, jest niezwykle ciężka. Jeżeli należysz do osób z nadwagą, z pewnością wiesz, co mam na myśli, przechodziłem kiedyś przez to samo. Bardzo ciężko rozpocząć odchudzanie, najbardziej przygnębiające są silne starania, po których nie widać prawie żadnego efektu. Po stosowaniu diety zazwyczaj mamy do czynienia dodatkowo z efektem jo-jo. Na szczęście da się to zmienić.

Istnieje wiele metod pozwalających na szybkie odchudzanie. W poniższym artykule postaram się zamieścić szereg rad, które sprawdziły się w moim przypadku. Dzięki nim schudniesz kilka, w początkowych fazach nawet kilkanaście kilogramów w ciągu miesiąca. Przedstawione wskazówki obrazują także spojrzenie na odchudzanie okiem typowego dietetyka.

silvets banner

Spis treści

Motywacja

Brak odpowiedniej motywacji jest najczęstszym powodem porażki przy odchudzaniu. Może Wam się to wydawać oczywiste, jednak pomyślcie sami, ile różnych przedsięwzięć umarło śmiercią naturalną, a powodem był brak silnej woli? No właśnie.

motywacja w odchudzaniu

Przy odchudzaniu musisz sobie postawić jasne cele, których będziesz się trzymać. Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę, w ten sposób tylko się zniechęcisz. Postępuj małymi kroczkami, wyznaczaj sobie drobne cele, które musisz osiągnąć. Dzięki podzieleniu odchudzania na szereg krótkich etapów lepiej będziesz doceniać rezultaty.

Zdrowa dieta

Przede wszystkim musisz zmienić swój tryb odżywiania. Nie korzystaj z żadnej diety-cud, ich działanie opiera się na krótkotrwałych rezultatach, po których dopadnie Cię efekt jo-jo, a poza tym są bardzo męczące.

Zacznij od ilości spożywanych posiłków. Zamiast standardowych trzech dużych jedz pięć mniejszych. Dzięki temu przyzwyczaisz żołądek do ciągłej pracy i przyspieszysz metabolizm. Pij duże ilości wody między posiłkami, w ten sposób oszukasz swój głód, a także pomożesz w wypłukaniu szkodliwych substancji z organizmu. – podaje natemat.pl

zdrowa dieta

Zrezygnuj z posiłków bogatych w tłuszcze nasycone, to one są głównymi winowajcami w przybieraniu na wadze. Włącz do swojej diety ryby, są one bogate w zdrowe tłuszcze omega 3 i 6. Jeśli nie potrafisz zrezygnować z mięsa, jedz tylko chude, nie smaż go jednak na oleju. Unikaj słodyczy, jedz za to desery owocowe, są bogate w cukry proste dodające energii przydatnej w odchudzaniu. Nie pij słodkich napojów, w połączeniu z tłuszczem strasznie mocno tuczą.

Aktywność fizyczna

Przy odchudzaniu niezwykle ważny jest ruch. Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, to koniecznie musisz zacząć uprawiać jakiś sport. Polecam szczególnie bieganie, choć na początku może wydawać Ci się męczące, to z czasem poczujesz ogromną satysfakcję bijąc swoje kolejne rekordy.

aktywność fizyczna

Dobrym pomysłem jest także pływanie, regularne wizyty na pływalni pozwolą rozwijać wszystkie partie ciała równomiernie, nie obciążasz przy tym stawów. Wiele osób decyduje się na ćwiczenia na siłowni, to świetny sposób na zastąpienie pokładów tłuszczu mięśniami.

Kapsułki odchudzające

Jeżeli nie potrafisz utrzymać się w nowym trybie życia, warto się wspomóc rozwiązaniami opracowanymi przez producentów. Na sklepowych półkach znajdziesz dziesiątki kapsułek na odchudzanie, których skuteczność jest bardzo wysoka, pozwalają one na zrzucanie kilogramów szybko i bezpiecznie, a to dzięki zastosowaniu w większości z nich naturalnych składników.

tabletki odchudzające

Miałem do czynienia z wieloma środkami, najbardziej przypadły mi do gustu kapsułki Slimete. Ich formuła oparta jest na leczniczym działaniu jagody Acai, która została wzmocniona dodatkowymi substancjami aktywnymi, między innymi zieloną herbatą, guaraną czy papryką Cayenne. Dzięki temu kapsułki Silvets obniżają łaknienie, przyspieszają metabolizm oraz dają zastrzyk energii. Po miesiącu regularnego zażywania tabletek schudniesz nawet o osiem kilogramów więcej niż w przypadku standardowej diety.

Silvets

Zobacz, jak wiele korzyści daje stosowanie Silvets!