Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Posiadaczki małych piersi często nie są z nich zadowolone, równie często wpadają w kompleksy. Czy Ty też należysz do grona tych kobiet? Jeśli tak dowiedz się jak można piersi powiększyć. W tym artykule skupimy się na kwasie hialuronowym – jednej z najbezpieczniejszych i najspektakularniejszych metod powiększania. To metoda pośrednia pomiędzy implantacją (wszczepieniem implantów) a metodami naturalnego powiększania biustu. Poznaj jej zalety i wady.

ProBreast Plus

Spis treści

Na czym to polega?

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym wciąż jeszcze jest stosunkowo nową metodą. By zwiększyć rozmiar biustu wykorzystuje się specjalną hialuronową substancję – całkowicie bezpieczny i nowoczesny preparat do wypełniania piersi. Specyfik ten jest kwasem hialuronowym tworzonym na bazie technologii NASHA. Technologia ta polega na niewielkiej modyfikacji cząsteczki kwasu hialuronowego w taki sposób, żeby została ona rozpoznana przez organizm jako „neutralna”. Podanie takiej neutralnej substancji nie wywołuje reakcji ze strony układu immunologicznego.

Do zabiegu kwalifikują się kobiety, które chcą powiększyć oraz ujędrnić i nadać ładny kształt swoim piersiom. Ponadto metoda ta doskonale nadaje się do rekonstrukcji piersi amputowanych.

powiększenie piersi

Zabieg powiększania biustu polega na wstrzyknięciu preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Specyfik zostaje wstrzyknięty między ścianę klatki piersiowej a gruczoł piersiowy. W tym celu specjalista musi naciąć skórę. Nacięcie umożliwia wprowadzenie w tkanki plastikowej rurki – kaniuli. W miejscu nacięć pozostaje więc blizna, aczkolwiek ma ona wielkość zaledwie kilku milimetrów i nie jest tak widoczna (pokaźna) jak blizna po implantacji.

Zabieg nie wymaga pełnej narkozy. Wystarczy krótkie znieczulenie dożylne albo też znieczulenie miejscowe.

Zabieg i jego efekty

Jednorazowo w pierś można wstrzyknąć od 100 do 120 mililitrów preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Oznacza to powiększenie biustu o jeden rozmiar. Interesujące jest również zagadnienie związane z trwałością tego sposobu powiększania piersi. Rezultaty zabiegu powiększania piersi kwasem hialuronowym utrzymują się maksymalnie dwa lata. Przez ten czas preparat ulega samoistnej degradacji biologicznej, czyli biodegradacji. Efekt dużych piersi utrzymuje się w zależności od wieku, stanu piersi, czy stylu życia. Aby efekty powiększania utrzymać jak najdłużej, specjaliści zalecają, by powiększanie piersi kwasem hialuronowym powtarzać co roku.

zabieg powiększania piersi efekty

Trwalsze alternatywy

Najtrwalsze jest powiększanie piersi przy pomocy implantów, ale równie trwałe efekty uzyskasz decydując się na całkowicie naturalne powiększanie. Musisz jedynie trochę poćwiczyć, użyć odpowiednich tabletek (suplementów ziołowych) i kremów oraz regularnie masować piersi. Wszystko to nie tylko poprawi ich rozmiar, ale i urodę!

Ćwiczenia, których celem jest powiększenie piersi polegają na wzmocnieniu mięśni klatki piersiowej. Mięśnie te możesz ćwiczyć również podczas codziennych domowych czynności, takich jak sprzątanie, odkurzanie, zmywanie czy prasowanie. Oczywiście istnieją również specjalne ćwiczenia, których celem jest ujędrnienie i uelastycznienie piersi. Wszelkiego rodzaju rozciąganie elastycznej gumy – na całą rozpiętość rąk – oraz mnóstwo innych ćwiczeń przyczyni się do poprawy wyglądu biustu. Pod wpływem ćwiczeń Twoje piersi lekko podniosą się do góry i będą sprawiały wrażenie większych.

Tabletki oraz kremy działają nieco inaczej. Uruchamiają one mechanizmy, które uległy uśpieniu wraz z zakończeniem okresu dojrzewania.

Dobre preparaty bazują na estrogenach, które są substancjami naśladującymi działanie żeńskich hormonów płciowych.

Najlepiej ocenianym preparatem tego typu jest ProBreast Plus składający się zarówno z tabletek, jak i kremu.

ProBreast Plus

Dowiedz się więcej o ProBreast Plus!

Przy okazji stosowania kremu pamiętaj o regularnym okrężnym masowaniu piersi. Masaż dodatkowo ujędrni Twój biust i pobudzi go do wzrostu.

Podsumowanie

Kwas hialuronowy daje lepsze i szybsze efekty. W przypadku tabletek i kremów pierwsze rezultaty zauważysz po kilku tygodniach regularnego ich stosowania. Naturalne powiększanie jest tańsze i trwalsze. Kwas hialuronowy wypełnia i zmienia piersi bardziej spektakularnie.