Biust większy o kilka rozmiarów? Tak, to możliwe!

Każda kobieta pragnie być piękna i podobać się wszystkim mężczyznom. Dokładają one największych starań, aby przyciągać spojrzenia każdego mężczyzny, dlatego też podkreślają swoją atrakcyjność i seksowność swojego ciała. Zapewne każdy osobnik płci męskiej się z nami zgodzi, że zwraca uwagę na rozmiar kobiecych piersi. Nie ma się zatem co dziwić, że wiele kobiet korzysta z zabiegów chirurgicznych, które pomagają osiągnąć większy biust. Niemniej zapewniamy, że dostępny jest na polskim rynku preparat, który pomaga osiągnąć podobne efekty bez konieczności korzystania z ingerencji chirurgicznej. Mamy tutaj na myśli produkt marki ProBreast Plus.

Spis treści

 1. ProBreast Plus – kapsułki i krem
 2. ProBreast Plus – skład
 3. ProBreast Plus – efekty
 4. ProBreast Plus – stosowanie
 5. ProBreast Plus – przeciwwskazania do stosowania
 6. ProBreast Plus – dlaczego warto kupić
 7. ProBreast Plus – cena
 8. ProBreast Plus – ogólna ocena produktu

ProBreast Plus – kapsułki i krem

probreast plus, tabletki na powiększenie piersi

Kapsułki ProBreast Plus – podnoszą poziom estrogenu i stymulują działanie gruczołów piersiowych, dzięki czemu wpływają na powiększenie piersi. Ponadto, wpływają na poprawę jędrności biustu, jak i lepszy wygląd kobiecej skóry. Kapsułki wzbogacają organizm od wewnątrz poprzez odpowiednie odżywienie, regenerację, jak i zwiększoną produkcję hormonów wspomagających proces prawidłowej pracy gruczołów piersiowych.

Krem ProBreast Plus – dostarcza do organizmu dużej ilości witamin, minerałów i składników przyczyniających się do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu, co przekłada się na optymalną jędrność, elastyczność i napięcie skóry. Krem działa na piersi od zewnątrz odpowiednio ją nawilżając i uelastyczniając naskórek, co z kolei przekłada się na jędrność piersi. Co więcej, krem ProBreast Plus może pochwalić się również działaniem anty starzeniowym.

Zastosowanie zestawu suplementów Pro Breast Plus w postaci tabletek i kremu przekłada się na wielopłaszczyznowe działanie. Działanie od wewnątrz owocuje lepszym ukrwieniem skóry piersi i ich tkanek, gdy tym czasem działanie zewnętrzne przejawia się regeneracją i wzmocnieniem struktury skóry piersi.

ProBreast Plus – skład

Skład kremu

Receptura kremu została opracowana na bazie najskuteczniejszych substancji czynnych, dzięki którym skóra piersi stanie się gładsza, jędrniejsza, piękniejsza i lepiej ukrwiona, a zarazem odżywiona. Wśród zastosowanych substancji można wyróżnić:

 • olej sojowy- wykazuje właściwości zbliżone do estrogenu,
 • olej migdałowy- poprzez zawartość witamin i minerałów poprawia wzrost komórkowy w rejonie biustu,
 • alantoinę,
 • ekstrakt z nagietka lekarskiego- wspomaga wzrost piersi, przeciwdziała powstawaniu guzów w piersiach,
 • olej z nasion słonecznika- wspomaga wspomagają wzrost gruczołu sutkowego,
 • wyciąg z szyszek chmielu- skutecznie ujędrnia i zwiększa rozmiar piersi,
 • witaminę E- chroni przed uszkodzeniem komórek piersi.

Skład kapsułek

Podobnie jak w przypadku kremu, formuła kapsułek powstała pod czujnym okiem specjalistów, dzięki czemu powstał preparat zapewniający fantastyczne efekty już po kilku tygodniach systematycznego stosowania. W skład kapsułek wchodzi:

 • ekstrakt z kozieradki- stymuluje gruczoł sutkowy i prowadzi do zwiększenia tkanki w rejonie piersi, stymuluje wzrost piersi,
 • ekstrakt z izoflawonów sojowych- posiada właściwości zbliżone do estrogenu, który stymuluje wzrost piersi,
 • kmin rzymski- naturalnie stymuluje wzrost gruczołu sutkowego,
 • ekstrakt z szyszek chmielu- ujędrnia i zwiększa rozmiar piersi,
 • koper włoski – zwiększają produkcję estrogenu,
 • l-tyrozyna- odpowiada za produkcję hormonu wzrostu,
 • witamina B6- wzmacnia tkankę piersiową,
 • witamina E- chroni przed uszkodzeniem komórek piersi.

ProBreast Plus – efekty

Badania potwierdzają, że systematyczne stosowanie zestawu ProBreast Plus (kremu i kapsułek) korzystanie wpływa na wygląd naszych piersi. Zadaniem suplementu ProBreast Plus jest powiększenie i ujędrnienie biustu. Zadanie ProBreast Plus polega na:

 • poprawie krążenia krwi w obrębie piersi- wpływa to na wzmocnienie ich struktury, lepsze odżywienie, a tym samym poprawę wyglądu skóry,
 • nawilżeniu i odżywieniu skóry,
 • spowolnieniu procesów starzenia skóry (tkanek i gruczołów znajdujących się w piersiach),
 • zmniejszeniu ryzyka występowania chorób piersi,
 • zwiększeniu produkcji estrogenu odpowiedzialnego za wzrost ich objętości.

ProBreast Plus – stosowanie

Osiągniecie najlepszych efektów wiąże się z koniecznością zastosowania zestawu Pro Breast Plus zawierającego i krem, i kapsułki. Zaleca się stosowanie kremu dwa razy dziennie, poprzez dokładne wcieranie substancji w skórę piersi. Krem należy wcierać za pośrednictwem kolistych ruchów uwzględniając całą powierzchnię skóry biustu aż do samych ramion. W przypadku tabletek sytuacja wygląda podobnie, najlepiej stosować je dwa razy dziennie popijając dużą ilością wody, dzięki czemu substancje czynne znacznie szybciej wchłoną się do skóry.

probreast plus stosowanie

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty zaleca się stosowanie kombinacji kremu i kapsułek przez okres do 3 miesięcy. Po tym okresie powinniśmy zrobić jednomiesięczną przerwę. Pierwsze efekty zauważymy po upływie zaledwie 2 tygodni, podczas gdy 3- miesięczna kuracja daje nam możliwość powiększenie piersi na poziomie maksymalnie 2 rozmiarów.

ProBreast Plus – przeciwwskazania do stosowania

Mimo, że do produkcji preparatu zastosowane zostały składniki jedynie pochodzenia naturalnego, istnieją pewne przeciwwskazania co do ich stosowania. Zestawu Pro Breast Plus nie powinny stosować osoby niepełnoletnie, których etap dojrzewania jeszcze się nie zakończył. Gdyż może to prowadzić do zaburzenia produkcji hormonów płciowych, co może skutkować poważnym powikłaniami zdrowotnymi. Co więcej, kobiety w ciąży, jak również karmiące piersią powinny zrezygnować z zastosowania tego produktu, gdyż nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu substancji czynnych na życie i zdrowie dziecka we wczesnych fazach rozwoju. Lepiej dmuchać na zimne. W przypadku osób, u których zdiagnozowano cukrzycę, nowotwory piersi, borykają się z małą krzepliwością krwi i nadciśnieniem, przed zastosowaniem preparatów Pro Breast Plus najpierw należy skonsultować się z lekarzem.

Jednocześnie warto wspomnieć, suplementacja z Pro Breast Plus nie wywołuje skutków ubocznych, ale przedawkowanie preparatu może już oddziaływać na nasz organizm. Dlatego też, nie zaleca się przekraczania wskazanej przez producenta dawki, gdyż może się to przełożyć na problemy o charakterze trawiennym. W sytuacji, gdy suplement Pro Breast Plus wywoła jakiekolwiek skutki uboczne, należy zaprzestać jego stosowania i skonsultować się z lekarzem.

ProBreast Plus – dlaczego warto kupić

Zestaw Pro Breast Plus cieszy się uznaniem kobiet na całym świecie, a to z uwagi na skrupulatnie opracowaną formułę, dzięki której jest on bezkonkurencyjny w staraniach o powiększenie piersi. Regularne stosowanie zarówno kremu, jak i kapsułek korzystnie wpływa na powiększenie piersi aż o 2 rozmiary. Pierwsze efekty zauważysz już po dwutygodniowej kuracji z Pro Breast Plus. Wygląd Twojego biustu na pewno zostanie przez wszystkich zauważony. Co więcej, skład Pro Breast Plus zapewnia bezpieczeństwo w trakcie stosowania i nie wywołuje szkodliwego działania na nasz organizm.

ProBreast Plus – cena

Koszt jednego opakowania wynosi 239 złotych. Choć początkowo cena wydaje się dość wysoka, analizując jednak stosunek ceny do jakości ProBreast Plus, koszt jest relatywnie niski. Jedno opakowanie pozwala na prowadzenie miesięcznej kuracji. Jednocześnie warto wspomnieć, że wraz z zakupem większej ilości opakowań produktu, producent oferuje atrakcyjne cenowo promocje. Decydując się na jednorazowy zakup 3 opakowań, koszt jednostkowy wynosić będzie 159,33 zł, a 6- 119,50 zł. Jesteśmy przekonani, że każda kobieta znajdzie tutaj pakiet na miarę swoich możliwości finansowych.

Podsumowując:

 • Wariant podstawowy (1 opakowanie produktu – zapas na 1 miesiąc) – koszt 239,00 zł
 • Wariant standardowy (3 opakowania produktu – zapas na kwartał) – koszt 478,00 zł
 • Wariant optymalny (6 opakowań produktu – zapas na pół roku) – koszt 717,00 zł

ProBreast Plus – ogólna ocena produktu

Pro Breast Plus jest chętnie wybierany przez klientki, a to za sprawą szybkości działania, gdyż pierwsze efekty pojawiają się po kilku tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Co więcej, ogromnym atutem suplementacji jest fakt, że efekty utrzymują się po zakończeniu kuracji, dzięki czemu realnie przyczynia się do zmiany wielkości biustu. Już teraz postaw na Pro Breast Plus i przekonaj się o jej skutecznej formule. Kompleksowe działanie kremu i kapsułek sprawia, że produkt działa zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz powodując, że nasze piersi rosną każdego dnia. W ich składzie można znaleźć odpowiedzialne za odżywianie, regenerację i nawilżanie składniki. Co więcej, przyjmowanie suplementu, który daje efekt, wpływa również na nasze ogólne samopoczucie i większą pewność siebie.

ProBreast Plus

Podsumowując, należy pamiętać, że Pro Breast Plus stanowi jedynie uzupełnienie zbilansowanej diety, a nie jej zamiennik. Niemniej stanowią one doskonałą alternatywę dla drogich i ryzykownych operacji powiększania biustu. Nie musisz decydować się na ingerencję chirurgiczną, by cieszyć się odpowiednio dużym, jędrnym biustem. Nie powinniśmy się zatem dziwić, że coraz więcej klientem wraca, by dokonać kolejnych zakupów.

Już dzisiaj zdecyduj się na kompleksową kurację z Pro Breast Plus i ciesz się z oszałamiających efektów! Zapewniamy, że jest to wybór, którego nie będziesz żałować. Sprawdź jego działanie już dziś!