Powiększanie piersi – przegląd metod

Powiększenie piersi rozważa bardzo wiele kobiet. Polki pytane o to, jaką część ciała chciałyby zmodyfikować najczęściej wskazują właśnie piersi. Czy Ty też należysz do grona tych kobiet?

Jeśli tak – dowiedz się, jakie metody powiększania piersi należą do najlepszych.

Niezadowolenie, o którym mowa powyżej jest zapewne jednym z przyczynków do stałego wzrostu popularności operacji powiększania biustu. Musisz jednak wiedzieć, że nie jest to jedyna metoda na to, by zmienić rozmiar swojego biustu na większy i poprawić sobie samoocenę oraz samopoczucie. Jeżeli z powodu za małych piersi masz naprawdę poważne kompleksy wiedz, że możesz temu zaradzić na co najmniej kilka sposobów.

ProBreast Plus

Poszczególne metody powiększania piersi różnią się pod bardzo wieloma względami. Chodzi tu nie tylko o zastosowane techniki, ale też o takie parametry jak cena, bezpieczeństwo i ryzyko skutków ubocznych, skuteczność oraz możliwe do uzyskania efekty. Metody powiększania może też różnić trwałość uzyskanych rezultatów. To wszystko powinnaś wziąć pod uwagę jeśli decydujesz się na powiększenie piersi.

Spis treści

Podział ogólny metod powiększania piersi

Metody powiększania piersi najogólniej można podzielić na takie, które wymagają pomocy lekarza i takie, które tej pomocy nie wymagają. Ta druga grupa to tak zwane naturalne metody powiększania biustu. Oczywiście je także można na podzielić ze względu na to, czy potrzebne są do tego jakiekolwiek dodatki i akcesoria czy też są to metody w pełni naturalne, nie wymagające żadnych dodatkowych inwestycji.

naturalne powiększenie piersi

Naturalne metody powiększania piersi

Najbardziej naturalną metodą powiększania jest masaż powiększający piersi. Jest to technika wywodząca się ze starożytnej medycyny chińskiej, z ogromnym powodzeniem stosowana przez kobiety z tego kręgu kulturowego. Masaż jest banalnie prosty, choć jego skuteczność uwarunkowana jest systematycznością i regularnością. Każdego dnia, najlepiej wieczorem należy wykonać trzysta ruchów okrężnych na każdą pierś, kierując się w stronę mostka do góry, a następnie na zewnątrz, przy czym ruchu powinny mieć średnie natężenie, by połączyć skuteczność z delikatnością, jakiej potrzebuje biust. Dla lepszego efektu użyć oliwki do masażu, która dodatkowo ujędrni piersi i pomoże zapobiec rozstępom lub będzie likwidować rozstępy już istniejące. Jeszcze lepsze efekty uzyskasz stosując dobry krem o właściwościach ujędrniających i powiększających biust.

masaż piersi

Krem powiększający piersi

To kosmetyk zawierający naturalne estrogeny w postaci łatwo wchłanianej, dzięki czemu przenikają one przez skórę i oddziałują bezpośrednio na tkankę piersi. Gwarantuje to naprawdę błyskawiczne i skuteczne powiększanie. Krem powiększający piersi znakomicie sprawdza się u kobiet, których piersi straciły objętość i dobry wygląd po porodzie oraz karmieniu piersią. Po kuracji kremem piersi na nową się wypełniają i znów są kusząco zaokrąglone. Aby krem na większy biust zadziałał, najlepiej stosować go dwa razy dziennie. Najlepsze efekty osiągniesz, gdy połączysz go z opisywaną wyżej metodą to znaczy masażem powiększającym piersi, a obydwa elementy uzupełnisz suplementami.

krem na powiększenie biustu

Tabletki powiększające piersi

To naturalne suplementy diety dla kobiet, zawierające wyciągi roślinne i ekstrakty ziołowe. Jak już wiesz, estrogeny mają duży wpływ na wzrost kobiecych piersi. Estrogeny wytwarza kobiecy organizm, ale niektóre rośliny zawierają tak zwane fitoestrogeny to znaczy takie składniki, które swoim działaniem oraz wewnętrzną strukturą do złudzenia przypominają kobiece hormony płciowe. Dzięki temu zażywanie tabletek powiększających piersi pozwala oszukać receptory estrogenów tak, ze ponownie uruchamiają one wzrost piersi. Nawet jeśli już dawno jesteś po okresie dojrzewania pod wpływem estrogenów uruchamiany jest proces taki sam jak miał miejsce w okresie dojrzewania. Piersi zaczynają rosnąć i nabierać pełniejszych kształtów.

Tabletki powiększające piersi takie jak ProBreast Plus oraz inne preparaty opisane na stronie głównej serwisu, są stuprocentowo bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują skutków ubocznych.

ProBreast Plus

Dowiedz się więcej o ProBreast Plus!

Pamiętaj jednak, że są to produkty przeznaczone wyłącznie dla zdrowych i pełnoletnich kobiet, u których samoistny wzrost piersi już się zakończył. Poza tym ta metoda powiększania piersi przeznaczona jest dla kobiet, które są systematyczne i cierpliwe, bo tabletki powiększające biust trzeba połykać codziennie przez co najmniej kilka do kilkunastu tygodni.

Inne metody powiększania piersi

Jeśli naturalne metody powiększania piersi Ci nie wystarczają, bo dają za mało spektakularne efekty lub działają za wolno zawsze masz do wyboru jeszcze inne metody. Jakie? Przede wszystkim operacyjne powiększanie piersi czyli wszczepianie implantów. Taki zabieg pozwala naprawdę uzyskać imponujący rozmiar piersi, choć jest to metoda kosztowna i zawsze pozostawia blizny. Poza tym możesz też zdecydować się na czasowe powiększenie piersi kwasem hialuronowym, które nie pozostawia blizn, ale niestety – jego efekty są nietrwałe – podaje dziendobry.tvn.pl.