Zioła powiększające biust – naturalne metody są skuteczne!

Zioła powiększające biust działają na procesy zachodzące w organizmie w podobny sposób jak hormony płciowe, pod których wpływem dochodzi do rozrostu piersi. Wbrew pozorom nie są typowymi odżywkami tj. nie dostarczają organizmowi tylko i wyłącznie witamin czy minerałów, ale zawierają substancje, które aktywnie stymulują procesy zachodzące w organizmie.

Jeśli szukasz naturalnych rozwiązań umożliwiających powiększenie piersi zioła są właśnie dla Ciebie.

ProBreast Plus

Zioła powiększające biust pośrednio albo bezpośrednio oddziałują na gospodarkę hormonalną, dzięki czemu z jednej strony dochodzi do powiększenia rozmiaru piersi zaś z drugiej strony wyrównania i ustabilizowania poziomu hormonów, co najczęściej bardzo korzystnie odbija się na całym organizmie. Zioła powiększające biust znane są i stosowane przez wiele kultur. Bardzo często ich działanie powiększające należy do jednego z wielu korzystnych zjawisk i najczęściej odgrywa drugorzędną rolę, zioła te stawiane są przed znacznie poważniejszymi wyzwaniami, wyzwaniami związanymi z ludzkim zdrowiem.

Przyjrzyjmy się jednak najpopularniejszym ziołom powiększającym biust pod kątem ich sprawdzonego i domniemanego działania.

Spis treści

Pueraria Mirifica

To roślinka, której działanie jest wyjątkowe i nieporównywalne z oddziaływaniem innych ziół. Pueraria rośnie w Tajlandii i uznawana jest za eliksir młodości oraz panaceum, ale nie typowe panaceum na wszystko, to raczej remedium na wszelkie kobiece dolegliwości. Dla nas puerarię odkryto na początku XX wieku i od tamtej pory trwa międzynarodowa kariera roślinki.

Dlaczego na tle innych ziół powiększających biust pueraria jest takim ewenementem? Dlatego, że to bodaj najbogatsze ze znanych źródeł fitoestrogenów. Pueraria zawiera ich więcej niż soja czy lucerna uznawane za najlepsze źródła tych substancji. Jeśli chodzi o działanie powiększające zostało ono zaobserwowane przez bardzo wiele osób i jest tu mowa o naprawdę spektakularnych efektach. Sama pueraria powiększa biust nawet o 80,00%.

Pueraria Mirifica

Oczywiście trudno spodziewać się, że powiększy piersi o dwa czy trzy rozmiary ale, szczególnie w dobrym połączeniu z innymi ziołami, bez większych problemów, dość skutecznie i wyjątkowo szybko może powiększyć piersi o rozmiar a nawet półtora rozmiaru. Jej działanie, w porównaniu do innych ziół, jest naprawdę wyjątkowo skuteczne i bardzo szybko można je zauważyć. Wiele osób podkreśla, że pierwsze efekty widać już po kilkunastu dniach, a najpóźniej pod trzech – czterech tygodniach.

Pueraria jest też autentycznym eliksirem młodości, bo spowalnia procesy starzenia, bardzo dobrze wpływa też na wygląd skóry, włosów i paznokci. To roślinka, o której musisz pamiętać, jeśli chcesz zadbać o swój biust i swoją urodę. W żadnym wypadku nie powinnaś się jej obawiać.

Dzięgiel chiński

To kolejna egzotyczna gwiazda, która przywędrowała do nas aż z Chin. W tamtejszej medycynie ludowej dzięgiel stosuje się od bardzo wielu wieków głównie na kobiece dolegliwości, ale nie tylko, wykazuje on również pewien wpływ na układ odpornościowy (wzmacnia go) oraz pracę przewodu pokarmowego. W odpowiednich ilościach wywiera na organizm wpływ lekko przeczyszczający. Dzięgiel również jest skarbnicą fitoestrogenów. Łagodnie pobudza pracę gruczołów wytwarzających hormony, przez co wywiera na biust efekt powiększający.

Dzięgiel chiński

Kobiety nie powinny się go obawiać (oczywiście w razie przeciwwskazań absolutnie nie wolno poń sięgać) – według kobieta.wp.pl roślinka ta jest polecana w leczeniu endometriozy, przy zbyt obfitych i zbyt bolesnych miesiączkach, w leczeniu suchości pochwy czy wreszcie w ramach łagodzenia nieprzyjemnych objawów menopauzy. Wadą tej roślinki jest to, że podobnie jak niektóre warzywa (np. pietruszka) ma ona działanie fotouczulające, co oznacza konieczność wzmożenia ochrony przed słońcem w razie zdecydowania się na kurację z użyciem dong quai.

Koper włoski i drapacz lekarski

Koper włoski rośnie i u nas (choć rzadko), natomiast drapacz lekarski jest rośliną występującą głównie w basenie Morza Śródziemnego. Obydwie rośliny cenione są ze względu na swoje właściwości poprawiające laktację u kobiet karmiących piersią. Bardzo pozytywnie wpływają na zdrowie (ich wpływ jest ogólnie korzystny). Łatwo się domyślić, że obydwie rośliny zawierają też związki wpływające na kobiece hormony, stąd ich przydatność w naturalnym powiększaniu piersi. Są często dodawane do tabletek (suplementów) powiększających piersi.

koper włoski

Chmiel

Podobnie, choć nie tak intensywnie działa zwykły chmiel uprawiany również u nas i to na dużą skalę. Kwiaty chmielu są doskonałym źródłem fitoestrogenów, są też często wykorzystywane przez przemysł kosmetyczny mają bowiem poprawiać parametry naszej skóry takie, jak jędrność czy poziom napięcia tkanek.

chmiel

Mniszek lekarski

Szczególnym rodzajem zioła powiększającego biust jest mniszek lekarski znany i stosowany w naszej naturalnej medycynie na przykład na problemy ze skórą czy ze stawami. Mniszek ma to do siebie, że przyczynia się do udrożnienia receptorów estrogenowych przez co dochodzi również do powiększenia piersi i to w bardzo naturalny sposób.

mniszek lekarski