Jakie składniki powinny zawierać preparaty na odchudzanie?

W dzisiejszych czasach ciągle dolega nam brak czasu, żyjemy w ciągłym pędzie, często zapominamy o standardowych czynnościach, zaniedbujemy je. Dotyczy to również naszego sposobu odżywiania, jemy niezdrowe rzeczy, często odgrzewamy gotowe dania bądź jadamy w fast-foodach. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób ma do czynienia z nadwagą.

afrykańskie mango efekt

Zaniedbujemy nie tylko jedzenie, ale także aktywność fizyczną. Po mieście jeździmy samochodem, w pracy cały dzień siedzimy przed biurkiem, a po powrocie do domu nie mamy ochoty na żaden ruch. Przypomina Ci to coś? Jeżeli tak, to warto zastosować pewne zmiany w swoim życiu. Proponuję zacząć od odchudzania przy pomocy specjalnych preparatów.

Spis treści

  1. Skuteczność preparatów odchudzających
  2. Popularne składniki znajdujące się w preparatach odchudzających
  3. Na który preparat warto się zdecydować?

Skuteczność preparatów odchudzających

Od wielu lat badacze starają się znaleźć uniwersalną formułę, która pozwoli szybko i skutecznie się odchudzać. Choć dzisiejszym środkom daleko do doskonałości, to i tak oferują naprawdę świetne rezultaty. Pamiętaj jednak, że samo jedzenie tabletek nie pomoże Ci, jeśli nie podejmiesz również dodatkowych kroków mających na celu zmianę trybu życia.

skuteczność preparatów na odchudzanie

Wiele osób sądzi, że kapsułki odchudzające to tylko placebo, w końcu jakim cudem jedzenie tabletek może sprawić, że magicznie zaczną Ci znikać kilogramy? Osoby te są jednak w błędzie. Wiele preparatów oferuje niezwykle wysoką skuteczność, badania przeprowadzane na studentach okazało się, że pacjenci przyjmujący placebo schudły o kilka kilogramów miesięcznie mniej od tych, które dostawały środki odchudzające.

Popularne składniki znajdujące się w preparatach odchudzających

Przy szukaniu odpowiedniego środka należy zwracać uwagę na trzy czynniki: cenę, skład i działanie. Cena właściwie nie odgrywa większej roli, często może się zdarzyć, że jeśli oczekujesz lepszych rezultatów, to musisz więcej zapłacić. Z kolei formuła preparatu i jego działanie idą ze sobą w parze. Polecam szczególnie preparaty oparte na naturalnych składnikach, ich formuła pozwala na bezpieczne długotrwałe stosowanie. Oto niektóre z najlepszych naturalnych składników:

Hoodia Gordonii

Kaktus ten rośnie jedynie na terenie pustyni Mali znajdującej się w południowej części Afryki. Roślina jest najlepszym naturalnym supresantem apetytu, jej stosowanie pozwala na pełną kontrolę łaknienia. Badania wykazały, że u niektórych pacjentów Hoodia Gordonii jest tak skuteczna, że pozwala na całkowite zapomnienie o głodzie.

hoodia gordonii

Mango afrykańskie

Owoc ten znany jest ze swojego działania obniżającego łaknienie. Jest od lat obecny w diecie plemion afrykańskich. Choć działa ciut słabiej od kaktusa Hoodia, to w zamian usuwa toksyny z organizmu oraz obniża poziom cholesterolu.

african mango

Owoc ten rośnie na wysokich drzewach palmowych występujących w brazylijskiej części Amazonii. Zawiera niezwykle dużo substancji odżywczych, między innymi zdrowe tłuszcze Omega 3 i 6, kompleks witamin oraz cynk, potas i magnez. Roślina znacznie przyspiesza metabolizm, zwiększa także poziom energii, co jest przydatne osobom uprawiającym aktywność fizyczną. – pisze poradnikzdrowie.pl

African Mango

Guarana

Roślina ta służy raczej do wspomagania procesu odchudzania, sama w sobie zbytnio nie pomoże. Guarana to alternatywa dla kofeiny, jest przy tym bezpieczna, bo nie wpływa na podniesienie ciśnienia. Daje za to porządny zastrzyk energii, dzięki niej nie poczujesz w trakcie diety osłabienia. – dowiadujemy się na zdrowie.tvn.pl

guarana

Na który preparat warto się zdecydować?

Preparaty odchudzające zazwyczaj zawierają jeden bądź dwa składniki aktywne, reszta służy wyłącznie do wspomagania efektu. Wyjątkiem w tej dziedzinie są kapsułki Slimette, które działanie swe opierają aż na pięciu aktywnych składnikach, żaden inny środek nie może zaoferować tak silnego połączenia. Jagoda Acai, Acetyl L-Karnityna, zielona herbata, papryka Cayenne i guarana pozwalają na osiągnięcie lepszych rezultatów, niż jakikolwiek inny środek dostępny obecnie na rynku.

afrykańskie mango i odchudzanie