Keto Actives – preparat wspomagający odchudzanie. Skład, działanie i opinie

To środek, który w ostatnim czasie zdobył ogromną popularność. Przeznaczony jest on przede wszystkim dla osób na diecie ketogenicznej. Keto Actives to produkt oparty jest o bardzo ciekawy skład. Przyjrzałem się jemu, jak i temu w jaki sposób działa ten suplement.

keto actives

Dowiedz się więcej teraz!

Spis treści

 1. Czym jest Keto Actives?
 2. Jak wygląda skład Keto Actives?
 3. W jaki sposób działa Keto Actives?
 4. Bezpieczeństwo i skutki uboczne Keto Actives
 5. Jak używać Keto Actives?
 6. Gdzie i jak kupić Keto Actives?
 7. Opinie na temat Keto Actives

Czym jest Keto Actives?

To w pełni naturalny produkt (i za to pierwszy plus) w którym znajduje się aż 7 składników. Przeznaczony jest – jak wspomniałem – przede wszystkim dla osób, które decydują się na dietę ketogeniczną. Celem jego stosowania jest wspomaganie efektów takie sposobu na pozbycie się tkanki tłuszczowej, a także przechodzenia przez poszczególne jego etapy. To – zwłaszcza w przypadku osób odchudzających się po raz pierwszy, bardo przydatna właściwość.

keto actives co to jest

Na czym polega dieta ketogeniczna?

Gdyby trzeba było odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem brzmiało by ono następująco. Jest to sposób odżywiania, którego celem jest swoistego rodzaju „odzwyczajenie” organizmu od węglowodanów.

W jej przebiegu należy bardzo radykalnie zminimalizować dostarczanie tych ostatnich do organizmu. Zwiększa się za to udział tłuszczy i białek. Efekty jaki da się w ten sposób osiągnąć to spadek wagi. Dieta ta wymaga jedna trzymania się bardzo skrupulatnie zasad.

dieta ketogeniczna a keto actives

Natomiast warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że pierwotnym celem jej stosowania nie było odchudzanie. To sposób odżywiania, który został opracowany celem łagodzenia objawów u dzieci zmagających się z padaczką. Obniżenie ilość węglowodanów powoduje u takich osób niższą aktywność neuronów. To oznacza mniejszą częstotliwość napadów padaczkowych.

Główne zasady diety ketogenicznej

Pierwszą i najważniejszą już poznałeś. Jak powinny wyglądać udział trzech podstawowych składników? Dla ułatwienia przedstawiam to procentowo. Tłuszcze, białko, węglowodany odpowiednio: 80% / 17% / 3%. Warto też zaznaczyć, że udział poszczególnych w czasie trwania diety będzie się zmieniał.

Celem jest uzyskanie „przeprogramowania” organizmu na ketozę. Korzystanie z innych źródeł energii niż węglowodany. Aby to się stało, trzeba cały proces zacząć od adaptacji. Jej celem jest właśnie doprowadzenie do tego, aby organizm zaczął „korzystać” z ciał ketonowych i tłuszczy. Sam proces adaptacji jest bardzo indywidualny. Zależy między innymi do stanu zdrowia. Natomiast najczęściej „ketoadaptacja” trwa 30 dni.

Produkty dozwolone i zabronione w czasie diety ketogenicznej

Zacznijmy od tej pierwszej grupy. W jadłospisie przede wszystkim powinny się znajdować produkty zawierające zdrowe tłuszcze. Orzechy, owoce morza i ryby (makrela, sardynki). Można również jeść dziczyznę, wołowinę i drób. Kolejnymi źródłami białka będą jajka i produkty pochodzenia mlecznego.

Warzywa stanowią w tym wypadku źródło węglowodanów i błonnika. W menu warto umieścić sałatę, brokuły, marchew, rzepę, szpinak i paprykę. Przede wszystkim warzywa niskokrobiowe.

Czego nie wolno jeść na diecie keto:

 • Warzywa wysokoskrobiowe
 • Większość owoców
 • Warzywa strączkowe
 • Słodycze
 • Alkohol
 • Produkty zbożowe

Taki sposób odchudzania wymaga bardzo dużego samozaparcia. Dodatkowo najlepiej sprawdza się w przypadku osób aktywnych fizycznych. Sportowców, ale i amatorów. Wiele osób decydujących się na dietę ketogeniczną korzysta z suplementów wspomagających ten proces. Takich jak właśnie Keto Actives. Pozwala on nie tylko przyspieszyć efekty, ale również utrzymać się w diecie i przestrzegać jej zasad.

Jak wygląda skład Keto Actives?

Jest on jak zostało wspomniane w pełni naturalny. Oparty o składniki o udowodnionym działaniu związanym ze wspieraniem procesu ketogonezy, jak również wspierającym samo odchudzanie. Przede wszystkim jednak pozwalającym uniknąć pewnych uciążliwości występujących przy tej diecie. O czym nieco później. 7 składników dobranych w taki sposób, aby działały na kilka płaszczyznach. W ten właśnie sposób zapewniając efektywność temu preparatowi.

Clarinol®, CLA (sprzężony kwas linolowy)

Składnik opatentowany przez producenta Keto Actives. Najważniejszym efektem jego działania jest utrzymywanie cholesterolu w organizmie na odpowiednim poziomie. Ma to ogromne znaczenie w czasie odchudzania. Kwas linolowy przyczynia się również do zdecydowanie lepszego wydatkowania energii (nie tylko w czasie aktywności). Kwas linolowy ma ogromne znaczenie dla efektywnego spalania tkanki tłuszczowej.

ForsLean® (ekstrakt z pokrzywy indyjskiej)

Składnik znany ze swoich właściwości związanych ze wspomaganiem odchudzania. W Keto Actives użyto najsilniejszego, dostępnego na rynku stężenia ekstraktu z pokrzywy indyjskiej. Badania na skutecznością tego składnika w procesie przyspieszania tkanki tłuszczowej po raz pierwszy przeprowadzono w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku (w tym miejscu możesz zapoznać się z jednymi z nich). Od tego czasu naukowcy „udoskonali” wiedzę na temat wpływu pokrzywy indyjskiej. Roślina przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Wraz z ketozą pozwala zwiększyć efekty odchudzania.

Kofeina bezwodna

Kolejny bardzo ważny składnik Keto Actives. Działa on na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze dostarcza potrzebnej w czasie diety odchudzającej energii. Brak tej ostatniej to jedna z najczęściej występujących przyczyn niepowodzenia procesu zrzucania kilogramów. Wiąż się on ze zniechęceniem i brakiem siły. A także gorszym samopoczuciem.

Kofeina bezwodna pomaga znieść organizmowi wysiłek związany z odchudzaniem. Również ten związany z aktywnością fizyczną. Zwiększa ona w końcu sam proces wydatkowania energii. W ten sposób Keto Actives przyspiesza spalania tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy

To hit wśród osób zrzucających nadmiar kilogramów z pomocą suplementów. Badania przeprowadzone nad owocami gorzkiej pomarańczy, a dokładniej synefryną, która się w nich znajduje, dały bardzo ciekawe wyniki. Po pierwsza znaczące przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Synefryna wspomaga również proces przemiany materii. W Keto Actives odpowiada również za ograniczenie apetytu i chęci na podjadanie. Ta ostatnia to największy wróg w czasie walki z nadmiarem kilogramów.

Ekstrakt z papryki rocznej

Znany i bardzo często wykorzystywany w preparatach na odchudzanie składnik. Skutecznie wspomaga on metabolizm. Pomaga również zwiększyć przyswajalność witamin i pierwiastków. To istotny aspekt skutecznego odchudzania. Keto Actives dzięki ekstraktowi z rocznej papryczki wspomaga kondycję organizmu.

Ekstrakt z korzenia Żeń-Szenia Indyjskiego

Kolejny składnik w Keto Actives odpowiadający za dostarczenie energii i wspierania samopoczucia podczas diety. Żeń-Szeń Indyjski to roślina o wielu właściwościach prozdrowotnych. Bardzo pozytywnie wpływa na układ nerwowy. Normalizuje jego prace, uwalnia organizm od stresu. Roślina ta ma również bezpośredni wpływ na proces odchudzania. Wspiera bowiem spalanie tkanki tłuszczowej.

Chrom

Ostatni, ale wcale nie najmniej ważny składnik Keto Actives. Chrom wspiera odchudzanie na kilku płaszczyznach. Po pierwsze reguluje on poziom testosteronu we krwi. Pierwiastek ten wspomaga również proces spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki temu przyspiesza odchudzanie. Chrom ogranicza apetyt. To zmniejsza szansę na podjadanie między posiłkami. Właśnie ze względu na opisane powyżej właściwości, chrom często znajduje się w składzie produktów wspierających odchudzanie.

To jednak nie wszystko. Obecność tego pierwiastka akurat w Keto Actives, preparatu wspierającego dietę ketogeniczną ma specjalne znaczenie. Chrom niweluje niepożądane skutki uboczne z nią związane. To między innymi zawroty głowy i nudności.

W jaki sposób działa Keto Actives?

Część z jego umiejętności została przedstawiona powyżej. Jest to preparat przeznaczony przede wszystkim dla osób będących na diecie ketogenicznej. Chociaż posiada w sobie składniki w sposób uniwersalny wspierające odchudzanie. Dlatego można go stosować również w sytuacji, gdy chcesz się pozbyć nadwagi, bez wybierania jakieś diety.

keto actives właściwości

Korzyści z wyboru Keto Actives:

 • Przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
 • Wspomaganie metabolizmu tłuszczy
 • Skuteczne wspomaganie diety ketogenicznej
 • Zmniejszony apetyt i chęć podjadania
 • Dawka energii potrzebna do aktywności fizycznej
 • Brak skutków ubocznych

Keto Actives z punktu widzenia diety keto przede wszystkim ułatwia przejście przez etap adaptacyjny. Dla wielu osób te pierwsze 30 dni jest najtrudniejsze i często na nich kończą cały proces. Zawarte w tym rozwiązaniu składniki pozwalają ograniczyć skutki uboczne jak występują przy diecie ketogenicznej. To wspominane nudności, ale też brak energii do codziennego funkcjonowania.

Keto Actives w końcu usprawnia sam proces wykorzystywania tłuszczy i ich spalania. Dzięki temu wzmacnia efekty diety keto.

Bezpieczeństwo i skutki uboczne Keto Actives

Jest to produkt w pełni bezpieczny. Pozbawiony jakichkolwiek skutków ubocznych. To w pełni naturalne rozwiązanie. Natomiast z jego stosowania powinno zrezygnować osoby, które są uczulone na któryś z opisanych składników. Ciąża i okres karmienie nie są odpowiednim czasem na stosowanie jakichkolwiek preparatów na odchudzanie.

Bezpieczeństwo Keto Actives potwierdza również dokument, który dopuszcza go do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Ta ostatnia ma bardzo rygorystyczne wymogi między innymi w kwestii bezpieczeństwa stosowania.

Jak używać Keto Actives?

To bardzo proste. Jedno opakowanie wystarczy na 30 dni stosowania. Codziennie należy przyjmować dwie kapsułki (popijając je wodą). Najlepiej ustalić sobie stałą godzinę. Łatwiej będzie w ten sposób przypilnować regularności. Nie należy przekraczać dziennej dawki tego suplementu. Efekty pojawiają się już po kilku tygodniach stosowania.

keto actives stosowanie

Gdzie i jak kupić Keto Actives?

Produkt ten na obecną chwilę dostępny jest jedynie na stronie producenta. Nie znajdziecie go w stacjonarnych sklepach. Keto Actives można bezpieczne i szybko zamówić nie wychodzą z mieszkania. Przesyłka dostarczana jest przez kuriera w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Unikajcie podróbek Keto Actives. Niestety w sieci jest wielu oszustów, którzy próbują wyciągnąć z nieświadomych osób pieniądze. Unikajcie również podejrzanie wyglądających ogłoszeń na forach internetowych. Tylko zakup o producenta to gwarancja oryginalnego produktu.

Opinie na temat Keto Actives

Chociaż to preparat z krótką historią, zdobył już spore grono zwolenników. Czy to na forach internetowych, czy facebookowych grupach przeważają pozytywne opinie na temat Keto Actives. Przede wszystkim podkreślają oni skuteczność we wspomaganiu diety ketogenicznej. A także łatwość z jaką dzięki niemu można przejść przez pierwszą jej fazę. Produkt ten chwalony jest również za łatwość jego stosowania. Mało kto lubi skomplikowane procedury, których często trudno po prostu dotrzymać. W tym wypadku – jak zostało wspomniane – wystarczą dwie kapsułki dziennie.

keto actives

Zamów teraz za KetoActives.pl!

Kolejnym często podnoszoną zaletą Keto Actives jest bezpieczeństwo stosowania. Próżno szukać opinii w którym bada stwierdzenie „pojawiły się skutki uboczne”. Osoby, które skorzystały z pomocy tego preparatu chwalą sobie również konkurencyjną cenę w stosunku do innych rozwiązań.