Jak powiększyć penisa? Najlepsze metody!

Czy wiesz, że trwałe powiększenie penisa jest jak najbardziej możliwe? Najważniejsze jest to, że bezpiecznie, skutecznie i w pełni naturalnie penisa możesz powiększyć nawet o kilka centymetrów! Oczywiście efekty powiększania uzależnione będą od wybranej przez Ciebie metody i cech osobniczych Twojego organizmu, niemniej jednak – zadanie jest wykonalne i, co najważniejsze możesz wykonać je bez ingerencji w delikatne tkanki.

Member XXL

Mężczyźni, którym marzy się powiększenie penisa powinni jednak podchodzić do tej kwestii bardzo ostrożnie. Niektóre metody powiększania są inwazyjne na tyle, że w trakcie zabiegu może dojść do poważnych uszkodzeń w obrębie tego strategicznego męskiego narządu, a chyba trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że lepiej, gdy penis jest sprawny choćby nawet miał niewielkie rozmiary, niż niesprawny ogromny narząd. Zastanówmy się jednak przez moment czy rozmiar penisa jest na tyle istotny, że warto w ogóle rozważać możliwość jego powiększenia.

Spis treści

Idealny rozmiar penisa

Taki rozmiar penisa na pewno nie istnieje. Kluczem do udanego życia seksualnego jest ZAWSZE dopasowanie dwojga partnerów (nie tylko rozmiarów, ale i upodobań i temperamentów), a nie długość czy grubość członka – podaje zdrowie.tvn.pl. Z drugiej strony jednak biorąc pod uwagę statystyki – kluczem do uzyskania satysfakcji w trakcie stosunków utrzymywanych z wieloma partnerami może być właśnie odpowiednia długość i grubość i z tym stwierdzeniem raczej trudno się nie zgodzić.

idealny rozmiar penisa

Kolejną kwestią jest rozmiar indywidualny rozpatrywany pod kątem statystyk bądź też na zasadzie porównań z innymi mężczyznami. Wydaje się, że to właśnie porównania powodują najwięcej kompleksów, a skoro tak – zamiast powiększania sensu stricto, jeśli jesteś niezadowolony ze swoich rozmiarów (wypadając słabo na tle innych mężczyzn a niekoniecznie słabo w oczach własnej partnerki) powinieneś raczej poddać się psychoterapii niż zabiegom typowo powiększającym. Wróćmy jednak do rzeczy, jak można powiększyć penisa?

Powiększanie penisa z pomocą tabletek i ćwiczeń

Jeśli satysfakcjonujące będzie dla Ciebie zyskanie ok. centymetra do dwóch centymetrów długości i lekkie powiększenie obwodu penisa z pewnością wystarczą Ci ćwiczenia i tabletki. Ćwiczeń na powiększenie penisa w sieci, bo bez problemów znajdziesz je w internecie, jeśli chodzi o tabletki zwróć uwagę na jedno – nie wszystkie działają, bowiem w sklepach aż roi się od podróbek najpopularniejszych specyfików. Podróbki do złudzenia przypominają oryginały (wyglądem), natomiast z oryginalnym składem mają niewiele wspólnego. Co powinno Cię zaalarmować? Na pewno cena na poziomie znacznie niższym od średniej ceny rynkowej. Za pół darmo raczej trudno dostać coś, co zadziała w stopniu satysfakcjonującym.

duże przyrodzenie

Opracowując dane do rankingu stwierdziliśmy, że d o najskuteczniejszych środków (tabletek) powiększających należ Member XXL – po tych tabletkach możesz spodziewać się naprawdę zaskakujących efektów.

Member XXL

Dowiedz się więcej o Member XXL!

Powiększanie penisa ekstenderami

Ekstendery do powiększania penisa pomagają zyskać nawet kilkadziesiąt procent długości! Ekstendery gwarantują bodaj najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze powiększenie członka. Musisz jedynie uzbroić się w cierpliwość. Należy stosować je dość długo, przez kilka godzin dziennie nosząc ekstender na penisie w stanie spoczynku. Oryginalne ekstendery renomowanych firm (np. JesExtender ) kosztują dość dużo, ale dla bezpieczeństwa i skuteczności warto zainwestować właśnie w te urządzenia, tym bardziej że ich działanie potwierdzono naukowo. Stosując je zgodnie z zaleceniami producentów trudno mówić o jakimkolwiek zagrożeniu dla członka, a efekty są tak spektakularne, że naprawdę warto w takie urządzenia zainwestować – najlepsze z nich (optymalne dla Ciebie) znajdziesz na stronie głównej serwisu.

Chirurgiczne powiększanie penisa

Jeśli penis jest w pełni sprawny raczej nie warto ryzykować poddając się zabiegom chirurgicznym. Niektóre z nich np. powiększanie penisa kwasem hialuronowym nie są co prawda inwazyjne na tyle, by mogły penisa uszkodzić, ale z drugiej strony ten akurat zabieg charakteryzuje się nikłą skutecznością. Na pewno można zyskać odrobinę w obwodzie, ale kwas hialuronowy penisa nie wydłuży. Kolejna sprawa – efekty takiego zabiegu są nietrwałe.

Member XXL

Kwas wchłania się z czasem do organizmu. Przy okazji warto dodać, że zastosowanie ekstendera pozwala trwale zmienić rozmiar i to zarówno długość, jak i grubość penisa i to najważniejsza zaleta tego urządzenia!