Ekstender ekstenderowi nie równy – o tym musisz wiedzieć!

Wszystkie ekstendery dopuszczone do sprzedaży (posiadające certyfikaty) zarejestrowane są jako urządzenia medyczne (aparaty sanitarne). Ich używanie jest bezpieczne, a zasada działania opiera się na sile trakcji. Dzięki tej sile tkanki penisa są rozciągane, przez co dochodzi do ich przyrostu (rozrostu), a w efekcie penis ulega wydłużeniu i pogrubieniu.

Member XXL

Ekstendery służą też do korygowania krzywizn penisa. Są wykorzystywane w leczeniu choroby Peyroniego – na tym polu eksploatuje je medycyna.

Jak widzisz nie ma podstaw ku temu, by obawiać się tych urządzeń. Wybierając ekstender dla siebie zwróć jedynie uwagę na certyfikaty i renomę producentów. To one są najlepszymi gwarancjami jakości i bezpieczeństwa.

Co jeszcze brać pod uwagę?

Rekomendacje lekarskie

Posiada je na pewno Jes Extender Original, bardzo często zalecany przez lekarzy pacjentom cierpiącym na chorobę Peyroniego.

wizyta u doktora

Wyniki badań

Powinny być opublikowane na stronie dystrybutora urządzenia lub producenta. Renomowane marki są sprawdzane w trakcie badań klinicznych, które (o ile ekstender dobrze wykonano) potwierdzają wysoką skuteczność tych urządzeń.

badania

Opinie użytkowników

Mają spore znaczenie, bo często detale (teoretycznie nieistotne, w praktyce mające ogromne znaczenie) decydują o komforcie używania urządzenia, a co za tym idzie również o jego skuteczności.

Ekstendery są przyrządami, które należy nosić na członku, w ten sposób dochodzi do jego rozciągania. Prawidłowo założony ekstender powinien być wygodny, nie powodować bólu (rozciąganie odbywa się na jego granicy, ale ból jest sygnałem, że coś jest nie tak i należy urzadzenie zdjąć z penisa).

idealny rozmiar penisa

Długotrwałe noszenie ekstendera zwiększa jego efektywność – dlatego właśnie komfort jest decydujący, a ten czynnik są w stanie dobrze ocenić jedynie użytkownicy urządzenia.

Ceny

Najlepsze ekstendery kosztują mniej więcej tyle samo. Wielu producentów oferuje zresztą urządzenia w bogatszych i uboższych, czyli droższych i tańszych wersjach. Różnice cenowe sięgają w tym przypadku stu, czasem dwustu złotych. W sytuacji, gdy koszt zakupu ekstendera oscyluje w okolicach siedmiuset – ośmiuset złotych te różnice nie są jakoś szczególnie znaczące. Dobre, komfortowe i perfekcyjnie wykonane ekstendery można kupić już za niecałe 800 zł (przykład: Jes Extender Original).

Member XXL

Nie ma potrzeby wydawania na takie urządzenie kwoty większej niż 1000,00 PLN. Z kolei zakup urządzenia w dużo niższej cenie może skutkować rozczarowaniem. Tanie ekstendery są niewygodne, a niektóre ich elementy charakteryzują się niską trwałością.