Brain Actives – na pamięć i koncentrację. Recenzja – skład, działanie, opinie

Problemy z koncentracją, ogromny wysiłek umysłowy to bolączka naszych czasów. Do tego dochodzi ogromny z nimi stres związany. Brain Actives to naturalna odpowiedź na te bolączki. Preparat kompleksowo wspierający pracę mózgu, który już zyskał ogromną popularność.

brain actives

Czytaj od razu na oficjalnej stronie producenta!

Przyczyn zaburzeń koncentracji, gorsza pamięć i problemów z przyswajaniem wiedzy jest wiele. Niektóre z nich są od nas niezależnie. Za najlepszy przykład posłuży starzenie się organizmu. Im więcej mamy na „liczniku”, tym działa on gorzej. W zasadzie na każdym, tak fizycznym, jak i umysłowym poziomie. Ale powodów gorszej koncentracji i zaburzeń pamięci jest o wiele więcej. Są one bardzo różne.

Spis treści

Możliwe przyczyny problemów z pamięcią i koncentracją

 • Nadmiar obowiązków
 • Przewlekły stres
 • Zaburzenia i niedobór snu
 • Problemy zdrowotne
 • Choroba Alzheimera
 • Wycieńczenie fizyczne organizmu
 • Nerwica, depresja
 • Nieprawidłowa dieta
 • Radykalne głodówki

Problemy z koncentracją i pamięcią nie są tylko „domeną” seniorów. W dzisiejszym bardzo wymagającym zawodowo świecie, coraz więcej młodych osób cierpi z powodu różnych tego typu zaburzeń. Wciąż rosnące wymagania dotyczące produktywności i zdobywania ogromnych pokładów wiedzy, to spore obciążenie. Jednocześnie sami jesteśmy głodni nowych doświadczeń. I tutaj z pomocą przychodzi Brain Actives. Innowacyjne rozwiązanie wspierające pracę mózgu.

Brain Actives tabletki na pracę mózgu

Czym jest Brain Actives?

brain activesTo wysokiej jakości suplement diety przeznaczony dla osób wystawionych na długi i silny wysiłek intelektualny, jak również fizyczny. To sposób dla tych, którzy się wspomóc, ale nie chcą uciekać się do wypijania hektolitrów kawy i napojów energetycznych. Dodajmy – szkodliwych w nadmiarze. Brain Actives kompleksowo wspiera pracę mózgu. To sposób bezpieczny dla zdrowia.

Jaki jest skład Brain Actives?

To w pełni naturalny suplement diety oparty jest o składniki, które poddano drobiazgowym badaniom pod kątem wpływu na pracę mózgu, a także bezpieczeństwa stosowania. Producent Brain Actives stworzył rozwiązanie o kompleksowym działaniu. Skupiającym się na kilku istotnych aspektach związanych z koncentracją, pamięcią i procesem nauki. Posiada 3 aktywne kompleksy składników. Są one odpowiedzialne za: dostarczanie energii dla mózgu, wspomaganie funkcji poznawczych i kreatywność, a także zapewniające dawkę witamin i pierwiastków.

W składzie Brain Actives znajduje się między innymi:

 • Naturalna kofeina bezwodna pozyskiwana z zielonej kawy – najlepsze źródło energii, zdecydowanie lepsza niż z parzonej kawy.
 • Teakryna – TeaCrine® – składnik również odpowiedzialny za dostarczanie energii. Jest on dużo bardziej wydajny niż kofeina. Stymuluje proces nauki i funkcje poznawcze. Poprawia koncentrację podczas ćwiczeń.
 • Ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej – to roślina od wieków wykorzystywana w medycynie Dalekiego Wschodu. Poprawia mikrokrążenie, wykazuje silne działanie przeciwutleniające, spowalnia proces starzenia się organizmu, w tym mózgu – podaje poradnikzdrowie.pl
 • Ekstrakt z korzenia ashwagandhy – roślina uznawana za jedno z najlepszych naturalnych rozwiązań wspierających koncentrację. To też duża dawka energii i lepsze samopoczucie. To ostatnie nie pozostaje bez wpływu na naukę.
 • Ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej – roślina znacząco wspierająca nasze zdolności poznawcze. Pozytywnie wpływa na proces nauki, przyjmowania wiedzy,a także kreatywność.

brain actives opinie

To z 5 z aż 10(!) składników znajdujących się w Brain Actives. Razem tworzą one skuteczne rozwiązanie wspomagające bardziej wydajną pracę mózgu. Z pełnym składem można zapoznać się na stronie producenta. Rekomendujemy, aby to zrobić, bo to bardzo ciekawa i pouczająca lektura.

Jak działa Brain Actives i dla kogo jest przeznaczony?

Zaczniemy od tego drugiego aspektu. Skorzystać z możliwości może każdy, komu zależy na wsparciu w wysiłku intelektualnym i fizycznym. A także na skutecznej regeneracji po aktywności.

To preparat wybierany najczęściej przez:

 • Sportowców
 • Osoby pracujące umysłowo
 • Studentów
 • Graczy
 • Freelancerów z branż graficznej, programistycznej i marketingu internetowego

Wszystkie te osoby łączy duży wysiłek, tak intelektualny, jak i fizyczny, na jaki są one wystawione. W jaki sposób ten suplement diety pomaga?

Korzyści z wyboru Brain Actives

 • Znacząco podwyższony próg zapamiętywania informacji
 • Większa kreatywność
 • Lepsza koncentracja i skupienie
 • Przyspieszona regeneracja po wysiłku
 • Koniec problemów z niedoborem energetycznym
 • Obniżony stres, znacząca poprawa samopoczucia
 • Większa wytrzymałość na wysiłek intelektualnym

brain actives dzialanie

Opinie na temat Brain Actives

To nowy produkt, ale zdążył już rozgrzać do czerwoności grupy fejsbookowe (między innymi dla freelancerów) i fora internetowe. Pojawiło się mnóstwo opinii na temat Brain Actives. W przeważającej ilości są one pozytywne. Przede wszystkim ten preparat jest chwalony za skład i szybkość działania. Często też jest podkreślana konkurencyjność pod względem ceny.

„Prawie 40-tka na karku rewolucja w zyciu zawodowym. Postanowiłem zostać koderem. Wybrałem kurs Python, ale na początku szło mi trochę opornie. Jednak 40 letni mózg trochę się gorzej uczy:). Brain Actives polecił mi znajomy z tego kursu. Poprawiła mi się zdecydowanie koncentracja, ale też i przyswajanie wiedzy jaką zdobywam. A trochę tej pracy jeszcze przede mną:)” pisownia oryginalna Arek 39

„Wybrałam Brain Actives jako taki strzał na ślepo. Potrzebowałam czegoś co doda mi energii i wspomoże koncentrację. Często pracuję w nocy (taki zawód) i jakoś ten mój biedny organizm trzeba wspomagać. Co mnie urzekło? Tempo działania. Po mniej więcej półgodziny poczułam strzał energetyczny:)). Polecam, bo nie jest drogo) pisownia oryginalna

Jak stosować Brain Actives i czy jest on bezpieczny?

Zanim ten suplement diety został dopuszczony do sprzedaży jego składniki poddano badaniom, między innymi pod kątem bezpieczeństwa. Producent Brain Actives może też pochwalić się certyfikatem, który dopuszcza jego produkt do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Aby to osiągnąć, trzeba spełnić wysokie wymagania względem bezpieczeństwa.

Produkt ten jednak nie powinien być stosowany w czasie ciąży i karmienia piersią. Podobnie w przypadku uczulenia na któryś ze składników. Nie należy go podawać dzieciom.

Samo korzystanie z właściwości Brain Actives jest bardzo proste. Zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie. Każdą należy popić wodą. O niczym więcej nie trzeba pamiętać.

Gdzie zamówić Brain Actives?

W obecnej chwili najlepiej i najbezpieczniej zrobić to, odwiedzając oficjalną stronę producenta. Tylko tam można zamówić preparat w korzystnej cenie. Jedno opakowanie, kosztuje tylko 199 złotych (to zapas na miesiąc). Producent oferuje dodatkowo zniżki. I tak na przykład przy zamówieniu pakietu na 90 dni, jedno z trzech opakowań dostajemy całkowicie za darmo.

brain actives

Zamów teraz na oficjalnej stronie producenta!

Zamawiając Brain Actives bezpośrednio u producenta zyskujemy pewność oryginalnego i bezpiecznego produktu. Niestety na rynku dostępnych jest wiele podróbek, lub po prostu niedziałających produktów. Producent Brain Actives daje też 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.