Ranking produktów na bezsenność

Według aktualnych statystyk, nawet połowa ludzkości może cierpieć z powodu trudności w zasypianiu. Do zaburzeń snu przyczyniają się takie czynniki, jak stres, problemy finansowe i rodzinne, niezbyt zdrowy styl życia czy praca na różne zmiany. Na szczęście, w większości przypadków, bezsenność ma charakter krótkotrwały. Dodatkowo można wspomóc organizm specjalnymi mieszankami ziół, które ułatwiają zasypianie. Najlepszym wyborem będą tabletki na bezsenność, których skład opiera się na naturalnych składnikach. Tutaj rodzi się pytanie – jaki produkt wybrać? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych produktów na bezsenność, który został stworzony w oparciu o opinie ekspertów i konsumentów.

1. Melatolin Plus

melatolin plus

Melatolin Plus to najlepsze tabletki na bezsenność, jakie znajdziemy na rynku. Jest to produkt całkowicie naturalny, stworzony w oparciu o 10 składników stanowiących synergiczny kompleks na zaburzenia snu.

Efekty stosowania produktu widoczne są już po kilku dniach regularnego przyjmowania tabletek. Melatolin Plus poprawia nastrój i samopoczucie, koi skołatane nerwy oraz eliminuje długie próby zaśnięcia. Długi, głęboki oraz regenerujący sen możliwy jest już po pierwszej dawce.

Większość konsumentów, która sięgnęła po ten produkt, podkreśla, że Melatolin Plus pozwala obudzić się wyspanym, wypoczętym i pełnym energii. Suplement pomaga przywrócić fizjologiczny sen oraz reguluje cykl dobowy, dzięki czemu trudności w zasypianiu zaczynają mijać.

Melatolin Plus to suplement diety dedykowany osobom, które na co dzień borykają się ze stresem wywołanym przez różne czynniki. Produkt docenią także osoby pracujące w trybie zmianowym oraz podróżujące na dalekie odległości, co często wiąże się ze zmianą stref czasowych. Produkt sprawdzi się w każdym przypadku, bowiem działa ne wszelkie rodzaje zaburzeń snu bez względu na przyczynę ich powstawania.

Jedno opakowanie Melatolin Plus zawiera 60 tabletek i wystarczy aż na miesiąc suplementacji.

Producent suplementu diety Melatolin Plus oferuje przejrzyste zasady: efekty albo zwrot pieniędzy! Dlatego kupując produkt nic nie tracisz.

melatolin plus banner pl

Zachęcamy do skorzystania z promocji: Kup 2 opakowania Melatolin Plus, a trzecie opakowanie otrzymasz całkowicie za darmo! Oferta trwa do wyczerpania zapasów!

2. Relaxina Plus

relaxina plus

Drugi suplement diety w rankingu produktów na bezsenność to Relaxina Plus. Ma on uboższy skład niż Melatolin Plus, dlatego też znalazł się na drugim miejscu. Ponadto producent Relaxina Plus nie oferuje zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów, co również należy mieć na uwadze. Mimo tego, suplement ten przez wiele osób oceniany jest jako skuteczny i godny zaufania, na co dowodem są liczne opinie zadowolonych konsumentów.

Tabletki Relaxina Plus wykazują działanie uspokajające, relaksujące oraz przeciwstresowe. Systematyczne przyjmowanie suplementu dzień po dniu, pozwala wyregulować rytm dobowy, prowadzi do wzmocnienia układu nerwowego oraz wzmacnia układ odpornościowy. Co ciekawe, zdaniem producenta, produkt ma także przyczynić się do poprawy pamięci.

Wytwórca suplementu diety Relaxina Plus zastosował tutaj melatoninę, tryptofan oraz wyciąg z dziurawca czyli popularne składniki znane ze swych właściwości relaksujących oraz poprawiających nastrój.

Jedno opakowanie produktu zawiera 20 tabletek. Taka ilość wystarczy do przeprowadzenia 20-dniowej kuracji. Produkt można kupić w drogeriach, jak również w aptekach – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

3. Kalms

kalms

Na trzecim miejscu produktów na bezsenność umieściliśmy popularny na całym świecie preparat Kalms, który wykazuje działanie nasenne oraz uspokajające. Produkt ten zalecany jest osobom w stanach napięcia emocjonalnego oraz w przypadku gdy występują trudności w zasypianiu.

Systematyczne przyjmowanie tabletek Kalms prowadzi do poprawy koncentracji, koi skołatane nerwy oraz pomaga lepiej radzić sobie z emocjami.

Tabletki Kalms z pewnością zostaną docenione przez osoby, które na co dzień mają sporo obowiązków i czują się przytłoczone tempem życia. Produkt sprawdzi się również w przypadku problemów emocjonalnych o różnym podłożu.

Skuteczność produkt zawdzięczamy trzem ekstraktom roślinnym, które składają się na formułę produktu. Są to: sproszkowane szyszki chmielu, wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego, wyciąg z korzenia goryczki żółtej. Jak widać zatem, skład tego produktu w porównaniu do Melatolon Plus, jest znacznie uboższy. Mimo to wiele osób sięgających po Kalms jest zadowolonych z efektów i poleca ten produkt.

Według zaleceń producenta, tabletki należy przyjmować 3 razy dziennie, co może być problemem dla osób zapominalskich. Produkt bez problemu kupimy w większości aptek stacjonarnych, jak również internetowych. Zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów nie jest przewidziany.

Co to jest bezsenność?

Jest to stan, który wiąże się z utrudnionym zasypianiem lub niemożność osiągnięcia głębokiego i relaksującego snu, który jest warunkiem wybudzenia się wypoczętym. Bezsenność prowadzi do sytuacji, w których rano budzimy się zmęczeni, nie mamy na nic ochoty i nie jesteśmy w stanie funkcjonować w ciągu dnia, a jedyne o czym marzymy, to drzemka. Większość osób cierpiących na zaburzenia snu wspomaga się stymulantami, jednakże nie rozwiązują one problemu, a jedynie go pogłębiają.

Długotrwała bezsenność prowadzi do drażliwości, stanów depresyjnych, problemów z koncentracją oraz  problemów w przyswajaniu wiedzy.

Zaburzenia snu mogą mieć charakter krótkotrwały, jak również chroniczny.

Wskazówki, które pomogą pozbyć się bezsenności

  • Pamiętaj, aby temperatura powietrza w twojej sypialni była optymalna oraz by panował odpowiedni klimat sprzyjający zasypianiu – brak włączonych źródeł światła oraz brak rozpraszających dźwięków.
  • Wypracuj harmonogram zasypiania – ustal jednakowe godziny, o których codziennie będziesz chodzić spać.
  • Staraj się nie korzystać przed snem z urządzeń, które emitują światło, np. laptop, smartfon, tablet.
  • Unikaj sytuacji stresowych oraz nie stosuj żadnych stymulantów przed pójściem spać.
  • Staraj się unikać drzemek w ciągu dnia.

melatolin plus banner pl

Jeśli bezsenność negatywnie wpływa na twoje codzienne funkcjonowanie, postaraj się ocenić, jakie czynniki mają na to wpływ. Wspomagająco warto stosować produkty wspierające zdrowy sen, jak Melatolin Plus. Nasz ranking produktów na bezsenność zawiera 3 preparaty spośród setek ofert. Te 3 oferty cieszą się najlepszymi opiniami konsumentów i ekspertów.