Z czego wynika poranna erekcja?

Seksualność jest ważna dla każdego z nas. Nic więc dziwnego, że pewne aspekty naszego życia intymnego interesują nas bardziej niz inne. Jednym z pytań, które nurtują mężczyzn i kobiety w czasie dojrzewania, ale również w późniejszym okresie jest problem związany z erekcją – a konkretnie z tym, jak to się dzieje, że po nocnym odpoczynku „męski sprzęt“ jest w fazie gotowości.

semaxin

Spis treści

Wyniki badań

Badania przeprowadzone na grupie badanych dowodzą, że w czasie nocnego spoczynku mężczyzna doświadcza od trzech do pięciu erekcji. Czas ich trwania wynosi przeciętnie od 25 minut do pół godziny. Konkludując – mężczyzna, który kończy 60 lat ma na swoim koncie aż pięż lat bycia w pełnej gotowości – nie wliczając w to oczywiście sytuacji intymnych.

Poranny wzwód

Przeprowadzone badania nie wskazują jednoznacznie, dlaczego męski organizm reaguje w taki, a nie inny sposób. Są jednak pewne przypuszczenia.

Prawdy i mity

Jedna z nich – uważana za mit – wskazuje, że poranny wzwód należy przypisać pełnemu pęcherzowi, który w czasie nocy nie jest dostatecznie opróżniony.

semaxin

Inna – bardziej poparta spostrzeżeniami – sugeruje, że poranna erekcja może być związana z chęcią sprawdzenia się męskiego organizmu. Jest to mimowolny trening możliwości męskich, które mają się przyczynić do zdrowego rozwoju.

poranna erekcja

Czas trwania i siła erekcji zależna jest od jakości naszego snu i częstotliwości pracy serca. Wpływ na to mają również przypadkowe tarcia penisa, które powodują przysłowiową jego „konserwację“. W ten sposób męski organizm sprawdza, czy wszystko jest w porządku.

Sen i rozluźnienie wszystkich mięśni sprawia, że męski narząd działa wyjatkowo długo i dobrze. Wpływa na to również brak kontroli nad reakcja organizmu. Dzieki temu możliwe jest wykonanie badań określających, czy mężczyzna cierpi na impotencję. Wzwód osiągniety w czasie snu sugeruje, że nasze problemy sa zwiążane z psychiką, a nie ze sfera neurologiczną lub medyczną.

Suplementacja

Jeśli jednak nie wykluczy się sfery medycznej, możliwe jest ustalenie odpowiedniej metody leczenia. Pomocna może sie okazać na przykład suplementacja w postaci Virility EX, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o mężczyznach poszukujących środka, który rozwiąże kompleksowo ich problemy o podłożu seksualnym. Dzięki suplementacji za pomocą Virility EX następuje wzmocnienie erekcji i przezwyciężenie zniechęcenia, a dodatkowo powiększy się rozmiar penisa, gwarantując udane życie seksualne.

semaxin