Rozciąganie penisa – fakty i mity!

Jedną z nich jest właśnie rozciąganie penisa jest jedną z metod jego powiększania. Czy to działa? Czy rozciąganie penisa jest bezpieczne?  Poniżej znajdziesz kilka faktów i mitów na temat tej metody.

Member XXL

Rozmiar penisa był problemem, który spędzał mężczyznom sen z powiek właściwie od zawsze i we wszystkich kulturach. Jednak niektóre z nich nauczyły się skutecznie stymulować wzrost członka, by osiągnąć efekty, jakie ich zadowolą. To nie przypadek, że w niektórych plemionach afrykańskich mężczyźni mają naprawdę imponującej wielkości przyrodzenia. Rzecz jasna w grę wchodzą też kwestie genetyczne, ale przede wszystkim to efekt przekazywanej jako tajemnica plemienna specjalnej techniki ćwiczeń penisa, które polegają na rozciąganiu go tak, że robi się coraz większy.

Spis treści

Na jakiej zasadzie działa rozciąganie penisa?

Są takie tkanki w ciele człowieka, których wzrost możemy stymulować. Na pewno widziałeś kiedyś słynne kobiety – żyrafy. Dzięki regularnemu nakładaniu im na szyję kolejnych krążków tkanka szyi zaczyna przyrastać i ta część ciała staje się nienaturalnie długa. Podobnie jest w przypadku tkanki tworzącej męski członek. Jej regularne rozciąganie sprawia, że komórki zaczynają się namnażać. Efektem jest trwałe powiększenie penisa – zarówno jego obwodu, jak i długości.

rozciąganie penisa

FAQ: najczęściej zadawane pytania o rozciąganie penisa

Czy rozciąganie penisa jest bezpieczne?

Tak to metoda w pełni naturalna, stosowana w wielu kulturach już od stuleci i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jeśli tylko będziesz przestrzegać zaleceń, nie musisz obawiać się żadnych skutków ubocznych.

Member XXL

Jak bardzo można powiększyć penisa przez rozciąganie?

Tkanka penisa rzeczywiście powiększa się pod wpływem rozciągania, ale jej możliwości także są ograniczone. Wiele zależy też od indywidualnych skłonności Twojego organizmu. Średnio jednak penis powiększa się pod wpływem rozciągania o kilka rozmiarów.

powiększenie penisa

Czy powiększenie penisa jest trwałe?

Tak, rozciąganie penisa sprawia, że przyrost tkanki jest trwały. Efekty nie znikają po zakończeniu kuracji.

Czy na efekty rozciągania penisa trzeba długo czekać?

Czas trwania kuracji jest zróżnicowany indywidualnie, ale zwykle trwałe i zadowalające efekty pojawiają się po kilku miesiącach, jeśli używasz extendera, a po nawet dwóch latach, jeśli wykonujesz tradycyjne ćwiczenia rozciągające penisa bez dodatkowego sprzętu.

rozciąganie penisa

Czy rozciąganie penisa wpływa na jakość życia seksualnego?

Rozciąganie penisa może poprawić jakość życia seksualnego choćby dlatego, że niweluje poważne męskie kompleksy, będące przyczyną zahamowań i licznych problemów w łóżku. Poza tym rozciąganie penisa bardzo korzystnie wpływa na budującą go tkankę, dzięki czemu poszczególne ciała jamiste powiększają się, a napływ krwi do członka jest bardziej intensywny. To wszystko przekłada się na silną i długo trwającą erekcję.

Ekstendery – skuteczna metoda na rozciąganie penisa

W tradycyjnych plemionach rozciąganie penisa polega na wieloletnich ćwiczeniach trwających przez cały okres dojrzewania. Są one skuteczne, ale przecież nie chcesz czekać kilka lat na efekty. Na szczęście współcześni mężczyźni mogą liczyć na wsparcie nowoczesnej techniki. Ekstendery, czyli urządzenia rozciągające penisa, takie jak Jes Extender Original sprawią, że efekty pojawią się naprawdę szybko i będą stuprocentowo trwałe.

Member XXL

Jes Extender Original to w pełni bezpieczne urządzenie, które zakładasz na penisa i możesz dyskretni nosić pod spodniami, dzięki czemu Twój członek przez cały dzień jest poddawany rozciąganiu. Jakich efektów możesz się spodziewać? Użytkownicy ekstendera odnotowują powiększenie penisa średnio o 25 procent. Co najważniejsze efekt jest trwały, a jego uzyskanie nie powoduje skutków ubocznych.