Ranking suplementów diety na masę mięśniową

Każdy mężczyzna marzy o sylwetce, która będzie budzić podziw i respekt. Dobrze zbudowana klatka piersiowa, duże bicepsy oraz szerokie ramiona to atrybuty męskości. Aby osiągnąć ten efekt, panowie często spędzają na siłowni długie godziny, czasem wręcz katując swoje ciało. Jednak oprócz dźwigania ciężarów, równie ważne jest odżywianie, regeneracja oraz suplementacja. Wielu mężczyzn przyznaje, że bez odpowiedniego wsparcia w postaci odżywki białkowej czy tabletek na masę, nie byliby w stanie zbudować masy mięśniowej, o której marzyli. Dlatego właśnie w tym artykule prezentujemy ranking najlepszych, sprawdzonych suplementów diety na masę, które pozwolą ci zmaksymalizować efekty!

1. Mass Extreme

mass extreme

Mass Extreme to bez wątpienia najlepszy środek na masę jaki znajdziemy na rynku! Już sama nazwa wskazuje, że mamy do czynienia z maksymalnym, ekstremalnym wręcz działaniem. I co najważniejsze, Mass Extreme pomoże ci budować masę mięśniową bez efektów ubocznych, które często są wynikiem stosowania nielegalnych środków.

Mężczyźni, którzy myślą w sposób długofalowy, sięgają po Mass Extreme, ponieważ produkt ten jest silny w działaniu, a zarazem bezpieczny dla organizmu nawet podczas długotrwałej suplementacji.

Produkt posiada formę wygodnych kapsułek, w których zamknięto wszystkie ważne składniki, niezbędne dla szybkiego wzrostu mięśni. Zaletą Mass Extreme jest to, że produkt ten możesz zabrać gdzie chcesz i kiedy chcesz – zajmie niewiele miejsca w twojej torbie treningowej.

Jak działa Mass Extreme?

 • Pozwala budować beztłuszczową masę mięśniową.
 • Pomaga wyrzeźbić proporcjonalną sylwetkę.
 • Zwiększa energię, umożliwiając na bardziej intensywne ćwiczenia.
 • Dodaje siły oraz poprawia wytrzymałość.
 • Pozwala zwiększyć ilość serii oraz powtórzeń w czasie treningu.
 • Wyzwala efekt pompy mięśniowej.

Na stronie producenta www.massextreme.pl możemy przeczytać, że produkt ten pozwala zwiększyć masę mięśniową aż o 96%! Produkt działa na kilku płaszczyznach, dzięki czemu pomaga rzeźbić sylwetkę w ekspresowym tempie. Efekty stosowania często widoczne są już z treningu na trening!

UWAGA! Promocja: Zamów 2 opakowania Mass Extreme, a trzecie dodatkowe opakowanie otrzymasz całkowicie za darmo!

mass extreme banner

Nasz rada: Jeżeli chcesz jeszcze szybciej zauważyć efekty, sięgnij dodatkowo po odżywkę białkową z pozy nr 2 [Nutrigo Lab Mass] i stosuj te produkty jednocześnie. Efekty gwarantowane!

2. Nutrigo Lab Mass

nutrigo lab mass

Drugi produkt w naszym rankingu to Nutrigo Lab Mass. Jest to suplement diety w formie sypkiej przeznaczony do przygotowywania wysokobiałkowych koktajli w dwóch pysznych smakach: czekoladowym oraz waniliowym. Jest to marka, która od niedawna obecna jest na większości rynków na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością wśród trenerów personalnych, kulturystów oraz osób ćwiczących amatorsko.

Producent Nutrigo Lab Mass udowadnia, że nie samo białko ma znaczenie, ale przede wszystkim jego jakość. Do produkcji odżywki wykorzystano najwyższej jakości białko zwierzęce w formie izolatu Isolac® oraz hydrolizatu Optipep®.

Jak działa Nutrigo Lab Mass?

 • Zapewnia szybki przyrost wysokiej jakości masy mięśniowej.
 • Zwiększa siłę oraz wytrzymałość.
 • Ułatwia syntezę ważnych hormonów wpływających na rozwój muskulatury.
 • Poprawia proces wchłaniania aminokwasów.
 • Ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, eksponując mięśnie.

Warto zaznaczyć, że jedna porcja Nutrigo Lab Mass to 23 g białka, 3000 mg kreatyny, 57 mg węglowodanów, 2000 mg BCAA i l-glutaminy.

Suplement diety Nutrigo Lab Mass to najlepszy produkt wśród odżywek białkowych. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej wzmocnić efekty, sięgnij po produkt z pozycji 1 [Mass Extreme] i stosuj oba te produkty jednocześnie!

nutrigo lab mass banner

PROMOCJA: Zamów 3 opakowania odżywki Nutrigo Lab Mass, a TRZY kolejne opakowania otrzymasz zupełnie za darmo! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

3. Testolan

testolan

Testolan to suplement diety, którego zadaniem jest zwiększenie produkcji najważniejszego męskiego hormonu płciowego, jakim jest testosteron. Jego niedobór prowadzi do wielu niedogodności oraz powoduje utratę szeroko pojmowanej „męskości”.

Zadaniem Testolanu jest zwiększenie produkcji testosteronu, który ułatwia budowanie masy mięśniowej. Hormon ten dodaje pewności siebie oraz energii, dzięki czemu usprawnia trening oraz pozwala maksymalizować jego efekty. Dodatkowo poprawia samopoczucie oraz dodaje wigoru. Kolejną zaletą wysokiego poziomu testosteronu jest zwiększone libido oraz erekcje „na zawołanie”. Jak widać, hormon ten pozwala mężczyznom odkryć ich prawdziwą, męską naturę. Rolą Testolanu jest stymulowanie organizmu do wytwarzania tego arcyważnego hormonu.

Jak działa Testolan?

 • Pomaga zwiększyć masę mięśniową oraz ułatwia rzeźbienie mięśni.
 • Dodaje siły oraz energii do treningów.
 • Zwiększa wytrzymałość, pozwalając na bardziej intensywne treningi.
 • Zwiększa potencję oraz zapobiega zaburzeniom erekcji.
 • Poprawia samopoczucie oraz zwiększa podnosi siebie.
 • Pomaga zwiększyć odporność organizmu na czynniki stresowe.

Suplement diety Testolan stanowi kompleksowe wsparcie dla męskiego organizmu. Stymuluje produkcję ważnych hormonów oraz eliminuje objawy wynikające z niedoboru testosteronu. Bez tego hormonu budowanie budzącej respekt sylwetki jest niemożliwe! Dlatego nie zwlekaj i sięgnij po Testolan już dziś!

testolan banner

PROMOCJA: Kup Testolan w cenie obniżonej o 20%! Promocja trwa do wyczerpania zapasów!


W jakim celu stworzyliśmy ten ranking?

Osoby, które zaczynają przygodę z siłownią, ćwiczą amatorsko lub są weteranami, łączy wspólny mianownik – wszyscy chcą zmaksymalizować efekty i osiągnąć wymarzoną sylwetkę w krótkim czasie. Niestety, sklepy z suplementami nie prowadzą rankingów suplementów i oferują setki różnych produktów, których działanie może być różne. Wszystkie one reklamowane są jako najlepsze i unikalne. Niestety wiele produktów wspierających budowę masy mięśniowej jest niskiej jakości, ponieważ produkowane są z najtańszych, najniższej jakości komponentów. Zanim znajdziemy produkt idealnie dostosowany do naszych potrzeb, mijają długie miesiące. Dlatego właśnie stworzyliśmy ranking suplementów diety na masę, w którym wyodrębniliśmy trzy najlepsze produkty w tej kategorii spośród setek dostępnych!

Produkty wskazane w naszym rankingu cieszą się bardzo dobrymi opiniami ekspertów oraz konsumentów, czyli osób, które regularnie stosują różne środki wspomagające budowanie masy mięśniowej.

Dzięki naszemu rankingowi będziesz wiedzieć, które produkty warto stosować, a które należy omijać.

Pamiętaj, że istotnym elementem w procesie budowania masy mięśniowej jest także dieta oraz treningi. Połączenie tych dwóch elementów wraz suplementacją gwarantuje znakomite rezultaty!