Pompki do penisa a ekstendery – co wybrać?

Czy rozmiar penisa jest i dla Ciebie swego rodzaju obsesją? Jeśli tak – nie dziw się – wielu mężczyzn przejmuje się tym rozmiarem.

Wciąż im się wydaje, że ich członek jest za mały, by usatysfakcjonować kobietę i są gotowi na wiele, by tylko powiększyć penisa.

Member XXL

Dla tych wszystkich mężczyzn, a więc i dla Ciebie mamy dwie bardzo dobre wiadomości:

  • po pierwsze najprawdopodobniej Twój penis jest jak najbardziej normalnej wielkości, po drugie: i tak możesz go powiększyć, dzięki takim urządzeniom jak pompki do penisa i ekstendery.

Dlaczego mężczyźni są tak bardzo zainteresowani powiększaniem penisa? Jedną z głównych przyczyn jest niewiedza. Panowie często uważają, że ich penis znacząco odbiega na niekorzyść od średniej. Tymczasem zupełnie niepotrzebnie biorą pod uwagę absolutnie nierealistyczne gabaryty aktorów z filmów dla dorosłych i odnoszą je do prawdziwego życia. Niewiedza dotyczy też budowy anatomicznej kobiety. Otóż mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że najbardziej unerwionym fragmentem jest kilka centymetrów przy wejściu do pochwy i to ich stymulacja daje kobiecie największą przyjemność. Dlatego gdy kobiety mają oceniać męskie gabaryty zdecydowanie więcej punktów przyznają za obwód penisa, niż za jego długość. Jeśli jednak masz mieć z tego powodu kompleksy, nic nie stoi na przeszkodzie, by popracować nad wielkością członka. Zapewnią ci to takie urządzenia, jak ekstendery i pompki do penisa.

Spis treści

Jak można powiększyć penisa?

Zacznijmy od tego, na czym polega mechanizm powiększania penisa. Otóż męski członek zbudowany jest z tkanki, która przez całe życie zachowuje zdolność przyrostu. Jeśli jej komórki poddawane są rozciąganiu, zaczynają rozrastać się, by zniwelować powstałe napięcie. To podobny mechanizm, jak en, który sprawia, że kobiety z niektórych plemion afrykańskich mają nadmiernie rozrośnięte szyje, które wydłużają im się, gdyś mają one od dzieciństwa nakładane kolejne obręcze. Oczywiście przyrost ten nie jest nieograniczony, ale odpowiednie działania u większości mężczyzn powodują powiększenie penisa o kilka centymetrów zarówno w długości, jak i w obwodzie. To, jak szybko pojawią się efekty zależy od indywidualnych uwarunkowań Twojego organizmu.

rozciąganie penisa

Urządzenia do powiększania penisa: pompki i ekstendery

pompka do penisaW Internecie bez trudu znajdziesz instrukcje do ćwiczeń na powiększanie penisa. Jednak znacznie szybciej osiągniesz efekty, jeśli skorzystasz z przeznaczonych do tego urządzeń. Na rynku dostępne są obecnie dwa typy przyrządów powiększających penisa: są to tak zwane ekstendery oraz pompki do penisa. Czym się różnią? Przede wszystkim – mechanizmem działania. Pompka do penisa działa na zasadzie cylindra, w którym wytwarzana jest próżnia – podaje poradnikzdrowie.pl. W ten sposób penis jest poddawany ciśnieniu. Bezpośrednio po użyciu pompki jest powiększony, a krew napływa do niego znacznie szybciej. Ekstendery natomiast to urządzenia poddające penisa rozciąganiu. Zakładane są na specjalnym mocowanym na ciele pasku i mogą być dyskretnie ukryte pod ubraniem, dzięki czemu można ich używać przez wiele godzin w ciągu dnia, nie zmieniając swoich normalnych aktywności.

Pompki do penisa, czy ekstendery – co jest skuteczniejsze?

ekstenderPo przeprowadzeniu serii testów porównujących te dwa urządzenia do powiększania penisa okazało się, że ekstendery dają zdecydowanie lepsze rezultaty. Rzeczywiście pompki do penisa sprawdzają się, jednak skutkują one przede wszystkim krótkotrwałym powiększeniem członka, natomiast nie dają rezultatów utrzymujących się dłużej. Znakomicie natomiast sprawdzają się u panów, których celem jest wzmocnienie erekcji.

Natomiast ekstendery, takie jak Jes Extender Original sprawiają, że już po kilku tygodniach używania penis jest wyraźnie dłuższy i ma większy obwód. Oczywiście uzyskanie takich rezultatów wymaga regularnego stosowania ekstendera, najlepiej noszenia go codziennie przez kilka godzin. Jednak ten wysiłek się opłaca, bo rezultaty są naprawdę imponujące i – co najważniejsze – trwałe.

Member XXL

Warto przy tym podkreślić, że ekstendery jako urządzenia powiększające penisa są całkowicie bezpieczne, a ich działanie oparte jest na naturalnych mechanizmach funkcjonowania męskiego organizmu.

Jesteś gotów zrezygnować z powiększania (miej na uwadze wstęp do artykułu!)?