Keto Actives – wspomaganie diety ketogenicznej. Recencja – skład, działanie, opinie

Diety wysokotłuszczowe (w tym ketogeniczna) to hit ostatnich miesięcy. Dużą popularnością cieszy się też Keto Actives. Preparat, który skutecznie wspomaga taki sposób na zrzucenie nadmiaru kilogramów.

keto actives

Czytaj od razu na oficjalnej stronie producenta!

Na czy polega dieta ketogeniczna (podobne zasady dotyczą też innych „wysokotłuszczowych” sposobów na odchudzanie)? Głównym założenie jest bardzo proste. W czasie takiej diety nasz organizm ma czerpać energię nie z węglowodanów, ale z tłuszczy właśnie. Nawet 80-90% dziennego zapotrzebowania.

Warto wiedzieć, że dieta ketogeniczna jest stosowana w przypadku niektórych chorób. To między innymi padaczka, Zespół Retta i stwardnienia guzowatego. Jest ona w takich sytuacjach przeprowadzana pod ścisłą kontrolą lekarską. Jednak w pewnym momencie dieta ketogeniczna stała się popularna wśród osób walczących z nadwagą. Ma sporo zwolenników. Z drugiej strony często podkreśla się to, że może być ona szkodliwa dla organizmu. Na pewno nie powinny się na nią decydować osoby, które mają problemy zdrowiem.

dieta ketogeniczna

Warto też mieć świadomość, że w czasie jej trwania mogą pojawić się takie dolegliwości jak zaparcia, wymioty, brak apetytu i nadmierna senność. Im krócej będziemy korzystali z diety ketoge nicznej, tym lepiej. I właśnie w tym pomaga Keto Actives. Preparat przede wszystkim skierowany do osób stosujących diety wysokotłuszczowe.

Spis treści

Czym jest Keto Actives?

To nowy produkt na rynku, ale już ze sporą grupą zwolenników. To suplement diety który po pierwsze ma ułatwić „wejście” w dietę ketogeniczną. Po drugie usprawnić cały proces zrzucania kilogramów i go skrócić. To rozwiązanie oparte o najnowsze badania nad skutecznym odchudzaniem.

keto actives dieta ketogeniczna

Jaki jest skład Keto Actives?

To preparat oparty wyłącznie o naturalne składniki. To jeden z elementów wyróżniających go na tle konkurencji. Stężenie poszczególnych składników dobrane zostało w taki sposób, aby zmaksymalizować działanie i końcowy efekt w postaci zrzucenia nadmiaru kilogramów. Keto Actives zawiera aż 8 aktywnych substancji. Każda z nich ma wpływ na walkę o smukłą sylwetkę. A zebrane razem dają kompleksowe rozwiązanie wspomagające diety wysokotłuszczowe.

W składzie Keto Actives są m.in.:

 • ForsLean® – ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej – pokrzywa indyjskaw bardzo skuteczny sposób wspomaga metabolizm tłuszczy. To dzięki obecności forskoliny. Pozwala ona szybko zredukować tkankę tłuszczową. To po pierwsze. To dzięki temu składnikowi zapewniamy sobie beztłuszczową masę ciała. Forskolina była w ostatnim czasie bardzo często badana w kontekście swoich umiejętności.
 • Clarinol®, sprężony kwas linolowykwas linolowy – jego zadaniem jest przede wszystkim utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. To warunek nie tylko skutecznego odchudzania, ale również zdrowego organizmu. Nadmiar cholesterolu to m.in. zwiększone ryzyko zawału. Kwas linolowy przyspiesza też spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiejgorzka pomarancza – składnik bardzo popularny w preparat na odchudzanie. Keto Actives charakteryzuje bardzo wysokie jego stężenie. Gorzka pomarańcza wspomaga metabolizm lipidów. Dzięki niej ten suplement diety pozwala kontrolować wagę.
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (piperyna)pieprz czarny – hit ostatnich miesięcy wśród osób walczących z nadmierną wagą. Badania przeprowadzone nad piperyną wykazały jej ogromną skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej. Dodatkowo wspomaga ona przyswajalność poszczególnych składników odżywczych.
 • Ekstrakt z korzenia ashwagandhyashwagandha – Jego zadania w Keto Actives obejmują kontrolę i utrzymanie prawidłowej wagi. Składnik ten dodaje również energii. To bardzo istotny aspekty w czasie diety.

To najbardziej istotne składniki, ale nie wszystkie. Z tym co oferuje Keto Actives można zapoznać się na stronie producenta. Ten – w przeciwieństwie do innych rozwiązań – nie kryje się ze składem swojego preparatu.

keto actives tabletki

Jak działa Keto Actives?

To rozwiązanie, które w sposób kompleksowy wspiera osoby będące na dietach wysokotłuszczowych (w tym ketogenicznej). Jest preparatem pozwalającym uzyskać satysfakcjonujące efekty. To jedno z niewielu rozwiązań tego typu, które mogą bez obaw stosować wegetarianie. Brak w nim jakichkolwiek syntetycznych składników i wypełniaczy.

Działanie Keto Actives skupia się na:

 • Wspomaganie metabolizmu tłuszczu
 • Redukcja nagłych ataków głodu
 • Wspomaga ketogenozę
 • Dostarcza energii potrzebnej do aktywności fizycznej
 • Zapewnia węższą talię w krótkim czasie
 • Skutecznie wspomaga proces odchudzania

Opinie na temat Keto Actives

To nowe rozwiązanie na rynku, ale już zdążyło zaskarbić sobie serca wielu użytkowniczek. Oprócz skuteczności często podkreślanym aspektem jest brak skutków ubocznych, bezpieczeństwo stosowania. Osoby, które stosowały to rozwiązanie, jako jego zaletą wskazują również cenę.

„Trochę bałam się diety ketogenicznej, szczególnie skutków ubocznych. Naczytałam się o tym ze nie można jej stosować za długo i warto też czas skrócić na przykład przez suplement wspomagający ketogenezę. Mój wybór padł na Keto Actives właśnie. I jestem bardzo zadowolona.” (pisownia oryginalna)

„Dlaczego wybrałam Keto Actives?” Nie będę ściemniała, że namówiła mnie przyjaciółka:). Po prostu wpadła mi w oko recenzja na jednym blogu o odchudzaniu jakie czytam. I tak trochę w ciemno poszłam:) Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten suplement bo faktycznie moja sylwetka wygląda tak jak chciałam:)” (pisownia oryginalna)

„Dieta keto to była u mnie ostateczność. Do tej pory próbowałam rożnych diet, ale nic z tego nie wychodziło. Decydując się na keto od razu wiedziałam, ze będę się wspomagała jakimś preparatem. Wybrałam Keto Actives, bo miał sporo pozytywnych opinii. I naprawdę się nie zawiodłam”. (pisownia oryginalna)

Jak stosować Keto Actives i czy jest bezpieczny?

Ta pierwsza sprawa jest banalna. Wystarczy pamiętać, aby codziennie przyjmować dwie kapsułki tego preparatu. Oczywiście popijając go wodą. Można sobie ustalić regularną porę na jego stosowanie. I nic więcej.

keto actives spalacz tluszczu

Keto Actives jest w pełni bezpiecznym produktem. Spełnia on pod tym kątem wszystkie wymogi prezentowane przez Unię Europejską. Warto mieć świadomość, że są one bardzo restrykcyjne i wiele preparatów ich nie spełnia. Produkt ten nie ma skutków ubocznych. Nie powinny go jednak stosować kobiety w ciąży i w okresie karmienia. Należy trzymać się zalecanej dawki suplementu. A także pamiętać o tym, że powinien być on uzupełnieniem procesu zrzucania kilogramów.

Gdzie zamówić Keto Actives?

Na tę chwilę preparat ten dostępny jest jedynie na stronie jego producenta. Decydując się na taki wybór, zyskujemy pewność oryginalności produktu. Taka forma zamówienia to również pewne gwarancje oferowane przez producenta. Po pierwsza szybka wysyłka. Następuje ona natychmiast po złożeniu zamówienia. Czas dojścia przesyłki na terenie Polski 24 do maksymalnie 48 godzin. Producent zapewnia również 90-dniową możliwość zwrotu pieniędzy.

keto actives

Kliknij tutaj po najniższą cenę Keto Actives!

Jedno opakowanie Keto Actives kosztuje 169 złotych (konkurencyjne rozwiązania są zwykle droższe). Preparat dostępny jest też w zestawach. Zamawiając 3 opakowania, płaci się tylko za 2. Jedno jest gratis.