Jakie składniki zawierają najlepsze tabletki na odchudzanie?

Każdy, kto się odchudza wie, że czytanie etykiet produktów to podstawa – musisz wiedzieć, co jesz i ile ma to kalorii. Ta sama zasada dotyczy zakupu tabletek na odchudzanie. Zanim podejmiesz decyzje, sprawdź jaki jest skład preparatu, bo to od niego zależy skuteczność kuracji odchudzającej. Jakie składniki zawierają najlepsze tabletki na odchudzanie?

Nie ma jednego, cudownego składnika który sprawia, że kilogramy znikają. Dobre tabletki na odchudzanie muszą więc zawierać kombinację kilku skutecznych substancji. Najlepiej, jeśli są to substancje naturalne, wyciągi ziołowe i roślinne.

Piperinox

Oto, jakich składników należy przede wszystkim szukać

Guarana

guarana

To składnik uzyskiwany z amazońskiej rośliny, znanej z tego, że tubylcze plemiona używają jej by poprawić koncentrację i dodać sobie energii. Guarana działa nawet czterokrotnie silniej niż kofeina, w tabletkach odchudzających przede wszystkim służy do przyspieszania metabolizmu i poprawia spalanie tkanki tłuszczowej. – pisze poradnikzdrowie.pl

Składnik zawarty jest w produktach dostępnych na naszym rankingu.

Kofeina

kofeina

To składnik jaki zawierają tabletki na odchudzanie służące przede wszystkim jako fat burnery. Dodatkowo kofeina obniża łaknienie i pozwala zapanować nad apetytem. Składnik zawarty jest w produktach dostępnych na naszym rankingu.

Tauryna

tauryna

To aminokwas niezbędny w czasie zwiększonego wysiłku, także występuje w spalaczach tłuszczu i odżywkach dla sportowców.

CLA

To skrót oznaczający kwas linolowy. To substancja, która również pozytywnie wpływa na proces spalania tkanki tłuszczowej, niemal zawsze dobre tabletki na odchudzanie zawierają ten składnik. CLA pełni też jeszcze jedną ważną funkcję – sprawia, ze organizm absorbuje mniej energii z tłuszczu znajdującego się w zjadanym pożywieniu. Dzięki temu obniża realną wartość kaloryczną tłustych posiłków.

L-Karnityna

l-karnityna

Jest substancją niezbędną do metabolizmu tłuszczu. Wprawdzie nie działa w żaden sposób na zapasy tkanki tłuszczowej, ale wspiera i przyspiesza metabolizm tego składnika pochodzący z tego, co jesz. Składnik zawarty jest w produktach dostępnych na naszym rankingu.

Chrom

To pierwiastek, którego niedobór powoduje ogromny apetyt na słodycze. To dlatego tabletki na odchudzanie często zawierają dodatek tej substancji, która pomaga w przestrzeganiu zaleceń dietetycznych. Składnik zawarty jest w produktach dostępnych na naszym rankingu. – podaje serwis fitness.wp.pl

Papryka Cayenne

papryka cayenne

To nie tylko pikantny dodatek do potraw. Wyciąg z tej ostrej przyprawy często zawierają też tabletki na odchudzanie. Jak działa chili? Znacząco podnosi tempo przemiany materii. Odpowiada za to przede wszystkim capsaicyna, prawdziwy pożeracz kalorii. Składnik zawarty jest w produktach dostępnych na naszym rankingu.

Zielona herbata

zielona herbata

To silny przeciwutleniacz, uważany za najsilniejszy naturalny eliksir młodości. Jaką rolę pełni w preparatach na odchudzanie? Przede wszystkim poprawia metabolizm oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Korzystnie wpływa też na procesy trawienne. Składnik zawarty jest w produktach dostępnych na naszym rankingu.

Jagody Acai Berry

To owoc rośliny rosnącej wyłącznie w Puszczy Amazońskiej. Wyciąg z tych egzotycznych owoców to dziś jeden z najczęściej stosowanych składników w preparatach odchudzających. Jak działa? Bardzo wszechstronnie! Wyciąg z Acai Berry dynamizuje wszystkie funkcje życiowe organizmu, a tym samym poprawia metabolizm oraz pracę układu trawienia, reguluje też mechanizm głodu i sytości. Składnik zawarty jest w produktach dostępnych na naszym rankingu.

Błonnik

błonnik pokarmowy

To składnik, który nie jest trawiony, ale pęcznieje w żołądku. Dzięki temu sprawia, że szybciej pojawia się i dłużej utrzymuje uczucie sytości. Jest więc bardzo skutecznym naturalnym supresantem apetytu. Poprawia też pracę jelit.

Chitosan

chitosan

To składnik, o którym niektórzy nie chcieliby wiedzieć zbyt wiele. Pozyskuje się go z…. pancerzyków morskich skorupiaków. Chitosan jest skutecznym naturalnym blokerem tłuszczu, czyli sprawia, że organizm absorbuje mniej kalorii pochodzących z tłustego posiłku.

Hoodia Gordonii

hoodia gordonii

To wyciąg z kaktusa rosnącego w Afryce. Jest to – podobnie jak błonnik – naturalny supresant apetytu. Ekstrakt z tej egzotycznej rośliny dodaje energii i sprawia, że zapotrzebowanie energetyczne organizmu maleje, dzięki czemu możesz zmniejszyć wielkość swoich posiłków. Ekstrakt z Hoodia Gordonii jest absolutnie bezpieczny i naturalny, przez co tabletki na odchudzanie coraz częściej go zawierają.