Jak wybierać tabletki na odchudzanie by były skuteczne?

Oto wskazówki, w jaki sposób należy dobierać preparaty na odchudzanie do swojego organizmu, aby uzyskać najlepsze efekty w walce ze zbędnymi kilogramami.

Spis treści

  1. Supresanty apetytu – dla miłośników dokładek
  2. Spalacze tłuszczu – dla aktywnych
  3. Z chromem – dla łasuchów
  4. Na lepszy metabolizm – dla dojrzałych
  5. Uniwersalne – dla każdego

Supresanty apetytu – dla miłośników dokładek

Supresanty apetytu to tabletki na odchudzanie przeznaczone dla osób, którym trudno jest zapanować nad jedzeniem zbyt dużych porcji. Jeśli w trakcie diety odchudzającej największym problemem jest dla Ciebie rezygnacja z dokładki i wciąż walczysz z uczuciem głodu, potrzebujesz właśnie tego rodzaju preparatu.

supresanty apetytu

Jak działają supresanty apetytu?

Zażywane przed posiłkiem i popijane obficie wodą sprawiają, że szybciej zaczynasz odczuwać sytość, dzięki czemu w czasie każdego posiłku zjadasz mniej, przyzwyczajając się stopniowo do mniejszych porcji. Co ważne, supresanty apetytu sprawiają, że uczucie sytości utrzymuje się też długo po jedzeniu. – pisze anglojęzyczny serwis webmd.com

Jakich składników szukać?

Naturalnym i skutecznym supresantem apetytu jest błonnik. Warto sięgnąć też po tabletki na odchudzanie zawierające wyciąg z kaktusa Hoodia Gordonii. Przykład tak działającego produktu: African Mango, Hoodia Gordonii Plus, Hoodiadrene, Hoodia Chaser.

African Mango

Spalacze tłuszczu – dla aktywnych

Tak zwane fat burnery to tabletki na odchudzanie przeznaczone dla osób, które za podstawową metodę walki z nadwagą uważają aktywność fizyczną. To bardzo istotne, bo składniki tego rodzaju preparatów po prostu nie działają, jeśli nie ćwiczysz. Dlaczego? Otóż większość fat burnerów rozbija cząsteczki tłuszczu, jednak bez aktywności fizycznej nie dojdzie do ich spalenia. Warto jednak podkreślić, że spalacze tłuszczu nie tylko poprawiają efektywność ćwiczeń, ale też dodają energii niezbędnej do treningu i poprawiają tempo przemiany materii. To najlepszy wybór, gdy zależy ci na przemodelowaniu sylwetki i zastąpieniu tkanki tłuszczowej masą mięśniową.

spalacze tłuszczu

Jakich składników szukać?

Spalacze tłuszczu to tabletki na odchudzanie, które zawierają przede wszystkim takie składniki jak kofeina, tauryna i guarana. W składzie często znajduje się też l-karnityna poprawiająca metabolizm tłuszczów. Przykład produktu zawierającego te składniki: Silvets.

silvets banner

Z chromem – dla łasuchów

Jeśli Twoją największą słabością są słodycze i nie możesz oprzeć się czekoladzie, przyczyną może być niedobór chromu. Sięgnij więc po tabletki na odchudzanie z tym pierwiastkiem. Przykład produktu zawierającego chrom: Silvets, Raspberry Ketone Max.

Na lepszy metabolizm – dla dojrzałych

Z wiekiem dużo łatwiej jest przytyć, a trudniej – zrzucić zbędne kilogramy. Odpowiada za to przede wszystkim zmniejszające się tempo przemiany materii. Dla osób po 40 roku życia znakomitym rozwiązaniem są więc preparaty na odchudzanie zawierające składniki przyspieszające metabolizm. Uwaga: Ze względu na układ krążenia i ciśnienie lepiej wystrzegać się tych z kofeiną.

tabletki na metabolizm

Jakich składników szukać? Postaw na tabletki na odchudzanie z ekstraktem z zielonej herbaty. Także czerwona herbata poprawia tempo przemiany materii. Przykład produktu a takim działaniu: Silvets, Hoodia Gordonii Plus, Hoodiadrene, PAGG Stack.

silvets banner

Uniwersalne – dla każdego

Jeśli nie umiesz jednoznacznie zidentyfikować głównej przyczyny swoich problemów, wybierz uniwersalne suplementy na odchudzanie, które wspomogą Cię w Twoich wysiłkach, działając wielokierunkowo.

Jakich składników szukać?

Zdecydowanym numerem jeden jest wyciąg z południowoamerykańskiej jagody Acai Berry – absolutny hit dietetyczny ostatnich lat. Także wyciąg z Mango afrykańskiego (African Mango) charakteryzuje się silnym działaniem odchudzającym. Zawierają też często dodatek wcześniej wymienionych składników, takich jak l-karnityna czy wciąg z zielonej herbaty.

afrykańskie mango efekty