Folisin dla mężczyzn na wypadanie włosów. Recenzja – skład, działanie, opinie

Problem nadmiernego przerzedzenia fryzury dotyczy ogromnej liczby mężczyzn. To nie tylko łysienie, bo Panowie są też narażeni na „zwykłą” postać tej dolegliwości. Folisin dla mężczyzn na wypadanie włosów jest rozwiązaniem problemów. Nowością, która wzbudza ogromne zainteresowanie.

Żeby w pełni zrozumieć, a następnie przeciwdziałać nadmiernemu wypadaniu włosów u mężczyzn, trzeba najpierw poznać jego przyczyny. Wiedza ta pomoże między innymi wybrać rozwiązanie, które pomoże w kompleksowy sposób.

Folisin

Czytaj na oficjalnej stronie producenta!

Przyczyny nadmiernego wypadania włosów u mężczyzn:

 • Nadwrażliwość na działanie DHT (łysienie androgenowe)
 • Niezdrowa dieta
 • Brak określonych pierwiastków i witamin
 • Stres
 • Nieprawidłowa pielęgnacja (lub jej brak)
 • Niektóre choroby ogólnoustrojowe
 • Depresja (jak również leki stosowane w terapii)

To najczęściej występujące powody przerzedzenia fryzury u mężczyzn. Skoro je znamy, czas działać. I tutaj na scenę wchodzi Folisin. Preparat, który szturmem zdobył serca wielu użytkowników. Osób, które do tej pory bezskutecznie szukały sposoby na ubytki we fryzurze.

Spis treści

Folisin – czym jest?

To suplement diety o bardzo bogatym i – co niezwykle istotne – naturalnym składzie. To rozwiązanie przeznaczone dla mężczyzn, którzy zauważyli u siebie nadmierne wypadanie włosów, a także ich ogólne osłabienie. Przerzedzenia, „cofanie się” linii fryzury. Oparty o innowacyjne rozwiązania preparat jest w pełni bezpieczny i nie musicie się obawiać skutków ubocznych (charakterystycznych dla innych produktów tego typu).

czym jest folisin

Folisin – skład produktu na wypadanie włosów.

Jak zostało wspomniane, jest on w pełni naturalny. Znajduje się w nim aż 13 składników. Nie ma drugiego takiego bogatego produktu przeznaczonego dla mężczyzn. Składniki zostały dobrane w taki sposób, aby działać na każdą przyczynę nadmiernego wypadania włosów, a razem tworzyć kompleksowe rozwiązanie.

Folisin zawiera:

 • Silny ekstrakt z palmy sabałowej – naturalny inhibitor DHT (głównej przyczyny łysienie androgenowego). Osłabia jego działanie, dzięki temu skutecznie wzmacnia fryzury. Chroni ją przed nadmierną utratą włosów. Przeciwdziała tzw. usypianiu mieszków.
 • AnaGain™ Nu – składnik opatentowany przez producenta Folisin. Wydłuża on fazę anagenową włosów (etap wzrostu), a skraca telogen (końcowy czas ich „życia”). Stymuluje więc wzrost, a zmniejsza wypadanie. Odpowiedzialny jest w tym preparacie za wspomaganie pracy mieszków włosowych. – https://connect.supplysideshow.com/product/anagain-nu
 • PhosphaMax – to przede wszystkim kwas fosfatydowy. W kilkunastu niezależnych badań zostało potwierdzone jego działanie, polegające na wspieraniu wzrostu włosów. To pierwsza kwestia. Kwas ten pomaga również pobudzić do pracy mieszki.
 • EVNolMax™ – kolejny składnik w preparacie Folisin opatentowany przez jego producenta. To mieszanka tokoferoli. Jej działanie skupia się na dwóch kwestiach. Po pierwsze ogranicza one nadmierne wypadnie włosów. Drugi kierunek to stymulacja porostu nowych. – https://www.slideshare.net/CMLai1/excelvite-2015-year-in-review
 • Ekstrakt z pestek dyni – jego silne stężenie niemożliwe do uzyskania w warunkach domowych. Działanie tego ekstraktu skupia się przede wszystkim na blokowaniu aktywnej formy testosteronu (wspominanego wyżej DHT).

folisin sklad

W Folisin znajduje się też między innymi kompleks witamin i pierwiastków niezbędnych dla męskiej fryzury. To na przykład cynk. Pierwiastek ważny dla całego organizmu mężczyzny. Ma ogromny wpływ również na kondycję fryzury. Więcej informacji na temat składu, można przeczytać na stronie producenta.

Jak działa Folisin?

FolisinTen preparat skupia się na wyeliminowaniu najczęściej występujących przyczyn nadmiernego wypadania włosów u mężczyzn. Dodatkowo aktywuje porost nowych. Folisin zapewnia również pełne wsparcie dla fryzury. Dzięki wspomnianemu kompleksowi składników odżywczych włosy stają się mocne i silne.

To preparat przeznaczony dla każdego mężczyzny, który chce cieszyć się bujną i zdrową fryzurą. Folisin jest bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych. Niezależnie od tego, stosując go nie powinno się przekraczać dziennej dawki.

Opinie na temat tabletek na wypadnie włosów Folisin

Od momentu pojawienia się tego preparatu na rynku niejedno forum internetowe dla mężczyzn rozpaliło się do czerwoności. Opinie na temat Folisin są w przeważającej części pozytywne. Użytkownicy cenią sobie nie tylko skuteczność, ale podkreślają również bezpieczeństwo stosowania.

„25 lat na karku i pierwsze przerzedzenia;/ Nie ukrywam to dla mnie spory problem. Poczytałem troche na ten temat, następnie wizyta u trychologa. Na szczęście to nie łysienie, ale polecił mi właśnie Folisin. Stosuję drugi miesiąc i jestem pod wrażeniem skutków:)” (pisownia oryginalna)

„Szukałem rozwiązania, które wzmocni moje włosy od kilku lat. Na tapecie były naprawdę rózne suplementy (niestety te są głównie dla kobiet), ale też szampony. Na Folisin trafiłem przypadkiem, na jednym z for w sieci. 3 miesiące i moja fryzura wygląda tak jak chce:)” (pisownia oryginalna)

„Naciąłem się 2 razy na jakieś dziwne preparaty. Pierwszy nie działał w ogóle, drugi za to miał skutki uboczne i to takie poważne (libido). Dlaczego dałem się skusić trzeci raz. Namówił mnie kumpel, a dokładniej efekty jakie u niego zobaczyłem po Folisine. I to że, nie ma skutków ubocznych” (pisownia oryginalna)

„Zaczęło się niewinnie od lekkiego przerzedzenia na czole, ale potem włosy zaczęły mi lecieć w ogromnych ilościach. Folisin wybrałem po długiej lekturze na temat możliwości walki z wypadaniem włosów, przejrzeniem wielu dostępnych tabletek, szamponów. Na razie miesiąc stosowania. Efekty – naprawdę mocno ograniczyło się wypadanie wlosow)” (pisownia oryginalna)

Jak stosować Folisin?

W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań w tym wypadku trzeba pamiętać tylko o jednej rzeczy. Produkt ten dostępny jest postaci łagodnych do połknięcia kapsułek. Dzienna dawka to dwie sztuki. Najlepiej jedno rano (przed śniadaniem), druga przed kolacją. Popić szklanką wody. I tyle. Pierwsze efekty jego używania powinny pojawić się po 30 dniach. Preparat należy stosować regularnie.

folisin stosowanie

Gdzie można zamówić Folisin?

Jednym pewnym miejscem jest strona producenta. Popularność Folisin skutkuje ogromną ilością podróbek, a także nieuczciwym sprzedawców. Bezwzględnie należy unikać z podejrzanych stron, czy ogłoszeń. Zwłaszcza, jeśli „nie zdradzają one” zbyt wielu informacji na temat sprzedawcy.

Natomiast zakup Folisin bezpośrednio od producenta to przede wszystkim gwarancja oryginalnego produktu w najlepszej cenie. Preparatu posiadającego certyfikat dopuszczający do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Wymogi tej ostatniej pod kątem bezpieczeństwa są bardzo mocno wyśrubowane.

Producent Folisin zapewnia również 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zamówienie od niego to też bardzo szybka przesyłka. Dotrze ona w ciągu dwóch dni roboczych (na terenie Polski, ale produkt dostępny jest też poza granicami kraju).

Folisin

Czytaj na oficjalnej stronie producenta!

Ostatnim, ale wcale nie najmniej istotnym benefitem korzystanie ze strony producenta, są promocje, które są tam dostępne. Obecnie trwa (ograniczona czasowo!) oferta pozwalająca na 3-miesięcznej kuracji sporo oszczędzić. Przy zamówieniu 3 opakowań jedno jest z nich jest zupełnie za darmo.