Femin Plus – ratunek dla kobiecego libido. Recenzja – skład, działanie, opinie

Wiele kobiet cierpi z powodu niskiego libido. Fora internetowe pełne są próśb o pomoc. Czy Femin Plus jest rozwiązaniem, którego szukają? Odpowiedź na to pytanie w poniższej recenzji.

femin plus

Czytaj od razu na oficjalnej stronie producenta!

Zwykle w kontekście problemów tego typu pojawiają się mężczyźni. To oni nie potrafią „stanąć na wysokości zadania”. Prawda jest jednak taka, że kobiety również cierpią na problemy z libido. Bardzo często w ciszy i bez szans na zrozumienie partnera, czy najbliższych. Przyczyn tych problemów jest naprawdę dużo. Mogą mieć one bardzo różne podłoże: fizyczne, psychiczne, a nawet związane z genetyką.

Spis treści

Najczęściej występujące przyczyny problemów z kobiecym libido

femin plus

 • Przewlekły stres
 • Menopauza
 • Nadmiar prolaktyny (występujące u karmiących kobiet)
 • Nieodpowiednia dieta (np. radykalne głodówki)
 • Zaburzenia hormonalne
 • Choroby takie jak cukrzyca, wieńcowa, zaburzenia neurologiczne
 • Depresja (a także niektóre leki wykorzystywane w jej leczeniu)
 • Nieodpowiedni styl życia (alkohol, papierosy, narkotyki)
 • Wiek (w okolicach 50 roku życia zmniejsza się ochota na seks)

femin plus tabletki na potencję dla kobiet

Jak widać przyczyną spadku kobiecego libido może być wiele różnych rzeczy. Kiedy stan braku ochoty na seks się przedłuża, wpływa to negatywnie na psychikę i samoocenę. Dlatego potrzebne jest rozwiązanie. Takie jak Femin Plus. W naturalny sposób podnosi ono kobiece libido, a przy tym zwiększa satysfakcję i doznania ze stosunku.

Czym jest Femin Plus?

To naturalny suplement diety o tak dobranym składzie, aby nie tylko rozwiązywał problemy z libido, ale wzmacniał kobiecy organizm i dodawał energii. To jednak nie wszystko. Na rynku jest mnóstwo preparat na kobiece libido. Problemem większości z nich jest brak bezpieczeństwa. Skutki uboczne mogą być naprawdę poważne. Femin Plus wyróżnia się na tle konkurencji bezpieczeństwem. A także brakiem skutków ubocznych.

femin plus

Jaki wygląda skład Femin Plus?

Jak zostało wspomniane jest on całkowicie naturalny. To substancje o udowodnionym naukowo działaniu na kobiece libido. Bardzo istotną jest ich stężenie. Wysokie i zapewniające maksymalne efekty.

W składzie Femin Plus znajduje się między innymi:

 • L-Arginina HCI -To bardzo ważny składnik z punktu widzenia kobiecego libido, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na ukrwienie pochwy. To oznacza zintensyfikowane doznania podczas stosunku. Pełne i mocniejsze orgazmy.
 • Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej – Fenusterols® – To przede wszystkim ten składnik w Femin Plus odpowiada za wspomaganie kobiecego libido. Podnosi sprawność seksualną, ale nie tylko to jest jego zaletą. Fenusterols® pozytywnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucie.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia – jeden z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych afrodyzjaków. Według kobieta.onet.pl w naturalny sposób pobudza i wspomaga libido. Dzięki zawartym w sobie substancjom pozytywnie wpływa na sprawność seksualną.
 • Ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej – ten składnik w Femin Plus jest odpowiedzialne za codzienną dawkę energii i dobrego samopoczucia. To bardzo istotny element odbudowy kobiecego libido.
 • Ekstrakt z korzenia maca – kolejny bardzo znany naturalny sposób na podkręcenie libido. Ma również wpływ na płodność. Dodatkowo jego zaletą jest zwiększenie ochoty na seks i wzmocnienie odczuwania przyjemności ze stosunku.

działanie femin plus

To jedynie kilka ze składników Femin Plus. Pełny opis tego co się znajduje w tym preparacie na niskie libido u kobiet znajdziecie na stronie producenta. Inaczej niż w przypadku wielu innych rozwiązań tego typu nie ukrywa on składu.

Jak działa Femin Plus?

Kompleksowo – to pierwsze słowo jaki się nasuwa. Femin Plus ma tak dobrany skład, aby skutecznie radzić sobie z najczęściej występującymi przyczynami niskiego libido u kobiet. Ich stężenie gwarantuje szybkie działanie preparatu.

Korzyści z wyboru Femin Plus:

femin plus

 • Podwyższenie libido
 • Zwiększenie doznań ze stosunku
 • Większe nawilżenie pochwy, co przekłada się na rozbudzenie seksualne
 • Większy apetyt na seks
 • Zmniejszenie stresu
 • Większa energia i pozytywne samopoczucie

Opinie na temat Femin Plus

Preparat ten rozgrzał do czerwoności fora internetowe przeznaczone dla kobiet. Wciąż tak naprawdę pojawiają się opinie na temat Femin Plus. Większość z nich jest pozytywna. Często podkreślana jest skuteczność i bezpieczeństwo tego suplementu diety.

„Moje problemy zaczęły się jakieś półtora roku temu. Niestety musiałam z nim mierzyć się sama, bo mój ówczesny partner po prostu mnie przez to zostawił. Jak się okazało główną przyczyna był stres (praca te sprawy). Na Femin Plus trafiłam przypadkiem na forum na którym wymieniam się z dziewczynami przepisami kulinarnymi:). Stosuje 3 miesiac i jestem pod wrazeniem. Nie dość, ze wróciła ochota na łozkowe igraszki, to mam więcej energii na wszystko” (pisownia oryginalna)

„Problemy z libido zaczęły się po urodzeniu córki. Lekarz przekonywał, ze po tym jak przestane karmić, ochota na seks wróci. Ale niestety tak się nie stało. I szczerze powiedziawszy przez pewien czas broniłam się właśnie urodzeniem dziecka. W końcu jednak zaczęło mi to uwierać;/ Femin Plus poleciła mi siostra (też miała problemy z libido, ale z innego powodu). Podchodziłam do tego rozwiązania jak „pies do jeża”. Ale kiedy pojawiły się efekty (i to już po 3 tygodniu) zmienilam zdanie o 180%. Polecam każdej kobiecie” (pisownia oryginalna)

Co świadczy o bezpieczeństwie Femin Plus i jak go stosować?

Przede wszystkim składniki, które były wielokrotnie poddawane badaniom pod tym kątem, jak również skuteczności. Producent Femin Plus może również pochwalić się certyfikatem dopuszczającym ten produkt do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. A komisje sprawdzające wiarygodność, są bardzo wymagające. Trzeba spełnić szereg warunków pozwalających na dopuszczeni do obrotu. Również pod kątem wspomnianego bezpieczeństwa.

szczęśliwa kobieta

Stosowanie Femin Plus jest bardzo proste. Jedyne czego wymaga, to pamiętanie o codziennym przyjmowaniu dwóch kapsułek, popijanym szklanką wody. Najlepiej pół godziny przed którymś z posiłków. Kapsułki są w łatwej do połknięcia formie. Preparat ten zaczyna działać mniej więcej 20 minut od przyjęcia.

Ile kosztuje Femin Plus i gdzie go zamówić?

Producent zdecydował się na jedną, bardzo łatwo przystępną formę sprzedaży. Suplement diety Femin Plus na niskie libido u kobiet dostępny jest na jego stronie. Taki sposób zamówienia gwarantuje oryginalny produkt dostarczony w najbliższym możliwym czasie. Preparat jest wysyłany w sposób dyskretny. Producent zapewnia też 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

Zamów teraz w atrakcyjnej promocji!

Jednocześnie przestrzegamy przed podróbkami, które pojawiły się w internecie, żerując na sukcesie Femin Plus. Omijajcie je szerokim łukiem. To zwykle produkty o niewiadomym składzie z nieudowodnionym działaniu. Dodatkowo o nieznanym stopniu bezpieczeństwa.

Zwykle oszuści próbują sprzedawać te swoje produkty przez podejrzane aukcje internetowe, albo też przez wiadomości na forach internetowych, czy stronach typu agregaty ogłoszeń. Brak informacji na jego temat, czy w ogóle poświadczenia danych powinno być lampką ostrzegawczą.