Czy warto stosować tabletki odchudzające?

Jeżeli chcesz być osobą uważaną za atrakcyjną fizycznie, koniecznie musisz zadbać o swoją wagę. Jak pewnie wiesz, osoby szczupłe są uważane za znacznie atrakcyjniejsze od tych z nadwagą. Według ostatnich badań, przy pierwszym kontakcie z nowopoznaną osobą przy jej ocenie aż w trzydziestu procentach kierujemy się tym, ile ona waży.

Piperinox

Nadwaga niesie ze sobą szereg komplikacji zdrowotnych, ryzyko zachorowania na choroby serca i układu krwionośnego podwaja się na każde dziesięć kilogramów ponad normę. Nic dziwnego, że codziennie tysiące osób podejmuje decyzję o rozpoczęciu odchudzania, Niestety, ja kto zwykle bywa, ciężko jest przestawić się na nowy tryb życia i zrezygnować ze swoich nawyków. W tym miejscu z pomocą przychodzą kapsułki odchudzające.

Spis treści

Dla kogo przeznaczone są tabletki odchudzające?

Jeżeli myślisz, że jedzenie tabletek sprawi, że magicznie zaczniesz tracić kilogramy bez grama inicjatywy ze swojej strony, to grubo się mylisz. Kapsułki służą jako pomoc do odchudzania, a nie alternatywę dla standardowych środków. Z tego powodu wiele osób sądzi, że preparaty na odchudzanie to jedno wielkie oszustwo, bo całą pracę trzeba wykonywać samemu, a tabletki to jedynie placebo. Nic bardziej mylnego! Kapsułki odchudzające zawierają szereg składników, których działanie jest niezwykle pomocne w odchudzaniu, ich działanie jest różnorakie, opiszę je akapit niżej.

dla kogo tabletki na odchudzanie

Najlepsze składniki znajdujące się w kapsułkach odchudzających

Przy wyborze odpowiedniego preparatu, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego skład. Szukaj jedynie środków opartych na naturalnych składnikach, będziesz mieć pewność, że są całkowicie bezpieczne i nie spowodują skutków ubocznych nawet przy długotrwałym używaniu. Oto niektóre z najlepszych dostępnych obecnie składników:

Jagoda Acai

Owoc ten rośnie jedynie w brazylijskich lasach amazońskich. Jego działanie od lat zadziwia naukowców. Jagoda zawiera kompleks witamin (A, C, E, B1, B2 i B3), a także zdrowe tłuszcze omega 3, 6 i 9 oraz zapas magnezu, miedzi potasu i paru innych substancji odżywczych. Owoc znacznie przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt oraz daje zastrzyk zdrowej energii.

jagody acai

Hoodia Gordonii

Wyciąg z tego kaktusa jest obecnie najbardziej efektywną rośliną wykorzystywaną w odchudzaniu, jest jednak ciężko dostępny ze względu na niewielkie zapasy. Hoodia Gordonii należy do grupy tak zwanych supresantów apetytu. Oznacza to, że jej spożywanie pozwala obniżyć apetyt do tego stopnia, że właściwie w pełni kontrolujesz swój głód.

hoodia gordonii

Mango afrykańskie

Owoc ten podobnie jak Hoodia Gordonii wpływa na obniżenie apetytu, jego skuteczność jest jednak ciut niższa. W zamian za to oferuje dodatkowe działanie, usuwa toksyny z organizmu, reguluje poziom cholesterolu, a także przyspiesza metabolizm. Wszystko dzięki ogromnej ilości składników zawartych w mango afrykańskim.

african mango
Na zdjęciu afrykańskie mango (african mango).

Zielona herbata

Roślina ta znana jest ze swoich właściwości zdrowotnych. W odchudzaniu przydaje się do przyspieszenia spalania tłuszczu oraz kontroli przepływu glukozy w komórkach tłuszczowych. Dodatkowo przeciwdziała chorobom serca i układu krążenia.

zielona herbata

Guarana

Roślina ta sama w sobie nie daje dużych efektów, jednak w połączeniu z innymi składnikami oferuje naprawdę świetne rezultaty. Jest świetnym substytutem dal kofeiny, w przeciwieństwie do niej guarana nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Taki zastrzyk energii jest niezwykle przydatny w prowadzeniu aktywności fizycznej.

guarana

Który preparat wybrać?

W ciągu ostatnich lat miałem do czynienia z wieloma środkami wspomagającymi odchudzanie, najlepszymi rezultatami mogą się pochwalić kapsułki Silvets. Ich formuła zawiera aż pięć składników aktywnych, wszystkie są pochodzenia naturalnego. W składzie znajdziesz między innymi jagodę Acai, guaranę, zieloną herbatę i paprykę Cayenne. W ciągu miesiąca uda Ci się dzięki nim schudnąć nawet do ośmiu kilogramów więcej niż przy standardowym odchudzaniu.

Silvets

Zobacz, jak wiele korzyści daje stosowanie Silvets!