Bezoperacyjne powiększanie piersi – to naprawdę działa!

Bezoperacyjne powiększanie piersi jest warte uwagi z jednego prostego powodu: jest nieinwazyjne i naturalne, a co za tym idzie wyjątkowo bezpieczne. Zastanawiasz się, czy warto się nim zainteresować? Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

ProBreast Plus

Spis treści

Po co Ci większe piersi?

Od takiego pytania zaczyna lekarz medycyny estetycznej, gdy pacjentka przychodzi do niego na pierwszą wizytę, której celem jest konsultacja i omówienie warunków ewentualnego zabiegu. Bardzo często zdarza się, że kobiety pokładają zbyt duże nadzieje w zabiegu licząc na to, że wraz ze zmianą rozmiaru biustu zmieni się nie tylko ich wygląd, ale i całe życie.

powiększenie piersi

Taka motywacja i oczekiwania tego typu są są na tyle nierealistyczne, że lekarze często odmawiają zabiegu i zamiast tego kierują pacjentkę na konsultację z psychologiem. Jeśli więc chcesz powiększyć piersi z takiego powodu lub dla kogoś innego niż Ty sama najlepiej w ogóle tego nie rób, a jeżeli koniecznie musisz wybierz metody nieinwazyjne. Takie metody są najmniej ryzykowne i w zasadzie w każdej chwili możesz zrezygnować z ich stosowania.

A kiedy metody nieinwazyjne nie są dla ciebie wskazane i lepsza będzie operacja powiększająca biust? Przede wszystkim gdy masz dojrzałą motywację i uzasadnienie medyczne do przeprowadzenia zabiegu. Warto pamiętać, że jedynie podczas zabiegu chirurgicznego można skorygować jednocześnie wielkość, jak i kształt piersi. To praktycznie jedyna szans, by przywrócić atrakcyjny wygląd piersiom, które utraciły jędrność po ciąży i są bardzo obwisłe. To samo dotyczy dojrzałych pań planujących plastykę biustu.

powiększenie piersi

Poza tym jedynie metody medycyny estetycznej pozwalają na naprawdę znaczne powiększenie biustu oraz precyzyjne zaplanowanie jego rozmiaru i kształtu. W przypadku bezoperacyjnego powiększania nie możesz liczyć na bardzo spektakularne efekty i zawsze są one nieco niespodziewane, jeśli chodzi o rezultat końcowy.

Na początek – zmień stanik

Czy to możliwe, ze zakup dobrego stanika zmieni rozmiar i kształt piersi? Tak! Oczywiście to nie jest tak, że z małych piersi zrobią się ogromne, ale mogą się naprawdę poprawić wizualnie. Wybierz się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pracuje specjalistka od dobierania staników, tak zwana brafitterka. Stanik, jaki Ci dobierze będzie pewnie ciaśniejszy w obwodzie i o większych miseczkach niż ten, który nosiłaś dotychczas. Taka zmiana pomoże piersiom zakończyć procesy deformacji od złej bielizny i sprawi, że znów będą pięknie zaokrąglone, a nawet nieco pełniejsze. To bardzo dobry początek do zmian na lepsze w kwestii biustu.

stanik powiększający piersi

Tabletki na powiększenie piersi

ProBreast Plus jest wyjątkowo skutecznym i uwielbianym przez tysiące kobiet środkiem, który pomaga powiększyć piersi. Jest to najskuteczniejsza terapia naturalna na powiększenie piersi dostępna na naszym rynku. Wystarczą już dwie tabletki, które zawierają substancję czynną dziennie i jeden raz dziennie krem, który uaktywnia tkankę piersi do pozostania wyjątkowo jędrną i gładką. Substancja czynna w tabletkach pobudza piersi do wzrostu, a krem zachowuje je w pięknym i naturalnym kształcie. Wystarczą trzy – cztery tygodnie, abyś zobaczyła jak doskonale to działa. Mimo naturalnego procesu, zmiany w piersiach będą już stałe. Piersi po kilku latach nie zaczną wiotczeć i brzydnąć.

ProBreast Plus

Dowiedz się więcej o ProBreast Plus!

Głównym atutem ProBreast Plus jest to, że piersi mogą wzrosnąć aż o zaskakujące 150,00% w porównaniu do stanu pierwotnego. Taką zmianę zauważy każdy mężczyzna, ponieważ równać się to będzie zmianie rozmiaru biustonosza co najmniej o rozmiar a nawet dwa rozmiary. To wyjątkowo proste, łatwo dostępne i naturalne rozwiązanie.

Do tabletek i kremu dodaj masaż

Masaż piersi

Masaż piersi to chyba najbardziej naturalna metoda, by zmienić rozmiar biustu na większy. Jak to możliwe? Sama technika masażu bazuje na technikach starożytnych i stoi za nią wiele wieków tradycji. Nie od dziś wiadomo, że masaż może mieć wpływu na ciało, dlaczego wiec nie na biust? Sam masaż na większe piersi jest bardzo prosty, polega na wykonywaniu codziennie okrężnych ruchów, masowaniu i unoszeniu piersi ku górze przy czym na każdą pierś powinno przypadać dokładnie trzysta okrążeń. Najlepiej, jeśli w kurację mającą na celu powiększenie biustu zaangażujesz swojego partnera, bo taki masaż w wykonaniu mężczyzny ma też działanie podniecające, a to sprawia, ze do tkanki budującej piersi napływa więcej krwi, a więc jej komórki są lepiej odżywione i proces powiększania się piersi następuje szybciej.

Masaż potraktuj jako uzupełnienie naturalnej terapii fitohormonalnej opartej na ProBreast Plus. Jeśli będziesz cierpliwa i systematyczna efekty kuracji bardzo pozytywnie Cię zaskoczą.