Batony dla każdego!

Batony proteinowe zaliczane są do coraz chętniej wybieranych przekąsek przez osoby obu płci i w zasadzie w różnym wieku. Stanowią one doskonałą przekąskę dla osób aktywnych, budujących masę mięśniową, jak również tych, które chcą po prostu wzbogacić swoją dietę o zdrowe przysmaki. Tutaj na wprost ich oczekiwaniom można znaleźć batony proteinowe marki NuviaGo, które w awaryjnych sytuacjach mogą stanowić pełnowartościowy posiłek.

nuvia go banner

Spis treści

  1. Co to jest NuviaGo?
  2. Kiedy najlepiej jeść batony proteinowe?
  3. Jedyny w swoim rodzaju skład i najlepszy smak
  4. Dla kogo batony NuviaGo
  5. Łatwo dostępne źródło składników odżywczych
  6. Podsumowanie

Co to jest NuviaGo?

nuvia go baton proteinowy

Coraz więcej konsumentów zastanawia się, czym są batony proteinowe NuviaGo. Ogólnie rzecz ujmując są to pełnowartościowe batony, dzięki spożywaniu których można osiągnąć i utrzymać wymarzoną, smukłą, pozbawioną tłuszczu sylwetkę. Co najważniejsze, decydując się na NuviaGo nie musisz rezygnować ze słodkości, gdyż stanowią one doskonały zamiennik. Udowodniono, że wiele osób sięga po batony NuviaGo, gdyż stanowią one wsparcie podczas budowania i utrzymania masy mięśniowej. Ponadto, NuviaGo to doskonała forma przekąski w trakcie odchudzania, jak również idealnie sprawdza się jako posiłek przed/po treningu.

Kiedy najlepiej jeść batony proteinowe?

Na podstawie przeprowadzonych badań i analiz można wyciągnąć wnioski, że najlepsze efekty można osiągać dzięki spożywaniu batonów na śniadanie, przed i po treningu, jak również na deser, ale musimy pamiętać o tym, by nie zastępować każdego posiłku tego rodzaju przekąską. Musimy znać umiar! Jedząc batony na śniadanie mamy pewność, że doskonale, z dużą porcją energii rozpoczniemy dzień. Jedzenie batonów przed treningiem doda nam siły niezbędnej do wyczerpujących ćwiczeń. Natomiast wybierając batony po treningu, dostarczamy do organizmu niezbędnego białka, które pomoże w szybkiej regeneracji zmęczonych mięśni. Jest to zasługa dużej zawartości wysokowartościowego białka, które wzmocni również efekty treningu.

Jedyny w swoim rodzaju skład i najlepszy smak

Batony proteinowe NuviaGo powstały w oparciu o naturalne składniki w efekcie czego powstały batony proteinowe o wyjątkowym smaku i konsystencji. Wybierając NuviaGo otrzymujemy kruche wnętrze o smaku ciasteczka ze śmietaną przykryte mleczną czekoladą. Jednocześnie zapewniamy, że nie musisz obawiać się przekąsek NuviaGo, gdyż każdy baton zawiera niewielką ilość naturalnie występującego cukru, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że kalorie odłożą się tobie na biodrze i brzuchu.

nuvia go baton

Zawarte w jednym batonie białko, składniki odżywcze i  błonnik stanowią porcję jedynie 173 kalorii, co jest bez apelacyjnie ogromnym atutem. Jeden o wyjątkowym smaku baton zapewnia organizmowi zastrzyk energii, pomaga budować masę mięśniową oraz przyspiesza regenerację po treningu.

Dla kogo batony NuviaGo

Batony proteinowe NuviaGo są skierowane w głównej mierze do osób aktywnych fizycznie, gdyż przyczyniają się do budowania i utrzymania masy mięśniowej. To zawartość naturalnych cukrów i dużej ilości białka sprawia, że batony są idealnym wsparciem podczas wyczerpującego treningu. Każda uprawiająca aktywny styl życia osoba powinna dołożyć największych starań, aby stosować odpowiednio przygotowaną, zbilansowaną dietę. Dlatego też, wskazane jest spożywanie batonów proteinowych, które wpierają organizm  podczas treningów siłowych, a jednocześnie stymulują rozbudowę mięśni. Dieta „na masę” wiąże się z koniecznością przyjmowania dużej ilości kalorii każdego dnia, ale niestety czasem nie mają możliwości, aby przygotować sobie normalny posiłek. Tutaj z pomocą przychodzą batony proteinowe NuviaGo, które wpierają trening siłowy, stymulują rozbudowę mięśni, a przy tym dostarczają potrzebnej porcji kalorii, a jednocześnie zapewniają urozmaicenie często bardzo monotonnej diety.

nuvia go banner

Ponadto, batony NuviaGo stanowią również doskonałe rozwiązanie dla osób odchudzających się, gdyż stanowią zdrową alternatywę dla tuczących słodyczy, a ponadto wpływają na redukcję masy ciała. Zaletą batonów NuviaGo jest fakt, że są wysoko odżywczą, szybką i łatwo dostępną przekąską. Co więcej zaspokajają one zapotrzebowanie na coś słodkiego i stanowią alternatywę dla niezdrowego deseru. Pamiętajmy jednak, by nie jeść zbyt dużej ilości batonów, a my sami musimy mieć w tej kwestii umiar. Zastanawiasz się, w jaki sposób batony proteinowe mogą płynąć na poprawę twojej sylwetki i redukcję kilogramów? Udowodniono, że białko i błonnik wspomagają procesy metaboliczne, a w każdym batonie można znaleźć ich duże ilości. Ponadto, batony NuviaGo zapewniają uczucie sytości na dłużej, dzięki czemu znajdują zastosowanie w przypadku stosowania diety redukcyjnej. To właśnie zawartość błonnika pokarmowego może przyczyniać się do zapobiegania przejadaniu się między posiłkami.

Łatwo dostępne źródło składników odżywczych

Batony proteinowe NuviaGo z dnia na dzień mają coraz większe grono zwolenników, gdyż stanowią prostą, gotową do spożycia, pożywną formę przekąski, którą można zabrać na siłownię i spożyć zarówno przed treningiem, jak i po nim. Są one łatwo dostępne, znajdują się w niewielkich opakowaniach, które zawsze można mieć przy sobie i wyciągać w awaryjnych sytuacjach, gdyż zawierają rozsądną ilość białka i wysokiej jakości składników. Warto również zaznaczyć, że batony NuviaGo stanowią dobre źródło ważnych witamin i minerałów, takich jak wapń, żelazo, magnez, potas, fosfor, witaminy E i B. ma to ogromne znaczenie podczas zaspokajania codziennego zapotrzebowania na wspomniane mikroelementy.

Podsumowanie

Utrata wagi

Niektóre badania wskazują, że wzbogacenie diety o wysokobiałkowe batony proteinowe może powodować utratę wagi w większym stopniu niż diety zawierające standardową ilość białka. Jak to możliwe? Jest to efekt zastosowania dużej ilości białka, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie apetytu, co z kolei przekłada się na minimalizowanie ryzyka przejadania się. Niemniej, podczas odchudzania nasza dieta nie powinna się opierać wyłącznie na batonach proteinowych, gdyż musimy zapewnić naszemu organizmowi zrównoważoną bogatą w witaminy i minerały dietę.

nuvia go banner

Przyrost mięśni

Jeśli jesteś osobą aktywną i dokładasz największych starań, aby w krótkim czasie zbudować masę mięśniową, postaw na batony proteinowe o większej kaloryczności. To właśnie zawartość dużej ilości białka w diecie może przyczynić do budowania większej masy mięśniowej. Udowodniono, że suplementacja białkiem może zwiększyć masę mięśniową i wydajność, gdy ogólny poziom aktywności fizycznej i dieta są odpowiednie.